Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş Çalışması_Sultanahmet'te Yaz Akşamları

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu Afiş çalışması İstanbul Fatih Belediyesi adına yapılan 50x70 ebatında bir çalışmadır.
Bakın bakalım beğenecek misiniz
Konusu: belli tarihler arası her Cumartesi Saat:21.00 de
çalışmada kullanılan resimler müşterinin gönderdiği resimlerdir. Pek sağlıklı resimler değillerdi ama başka yok dediler. Elimdeki mevcut donelerle böyle bişey yaptım.Çalışmayı bi ucundan tutup küçülttüğüm için bazı efektler kabak gibi ortaya çıktı :):)
Eleştirinize sunuyorum.
Saygılar

79105127.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Damla Hanım dosya biraz ağır olsa gerek ondan yavaş açılır diye düşünüyorum

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yokmu eleştiren yav nerde bu site halkı :):))

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak bence birhayli karmaşık. En alttaki Mehter Takımı sanki havada uçuyor ve magente, green e boğulmuş. Match Color ile diğer layerdaki görsellere rengini benzetmeniz mümkün... Saygılar.

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eleştirilerni hepsi bu kadar mıydı yav:)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de göremiyorum...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak bence birhayli karmaşık. En alttaki Mehter Takımı sanki havada uçuyor ve magente, green e boğulmuş. Match Color ile diğer layerdaki görsellere rengini benzetmeniz mümkün... Saygılar.

ve bunların haricinde bir şey çekti dikkatimi etiket efekti hoş ama etiketle delinmiş gibi gösterdiğiniz yerlerden yani deliklerin içindeki zeminleri almamışsınız. oysa o deliklerden afişin zemin rengi görünmeliydi.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmayı gören arkadaşlardan ricam
şu çalışmayı sizler tekrar ekler misiniz
merak ettim valla

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
şükür Allah'a görüyorum
elleriniz dert görmesin Önder Bey :D

bu kadar çok malzeme ile yapılabilecek en güzel tasarım olsa gerek
elinize sağlık tek diyebileceğim arkaplan renginde alternatifler denenebilirim

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar çok enteresan bi durum var
sizde nasıl görünmüyo bu, ben actığımda açılıyo
hadi diyelim benim bilgisayarda kayıtlı ondan açılıyo ee bizim burdaki diğer bilgisayarlardan da baktım açılıyo
neyse ben tekrar atayım

Artık görebilirsiniz, çalışma CMYK yüklenmiş..Düzelttim.. Lütfen daha dikkatli olalım Akabey...

çok teşekkür ederim

ve bunların haricinde bir şey çekti dikkatimi etiket efekti hoş ama etiketle delinmiş gibi gösterdiğiniz yerlerden yani deliklerin içindeki zeminleri almamışsınız. oysa o deliklerden afişin zemin rengi görünmeliydi.

tebrik ederim gözümüzden kaçan bişeyi yakaladın.
bakmanın ve görmenin farkı bu olsa gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle ellerine emeğine sağlık benm fikrime gelecek olursak çalışman çok karmaşık bence o ortaya saçtıklarını toparlamalısın çalışmaya ilk baktığımda nereye baksam diye düşündüm baya bi bunu engellemelisin bence ilk baktığımda dikkati direk olarka üzerine çekecek birşey olamlı diye düşünüyorum mesela resimde kahbe noktası diye adlandırlılan bir terim vardır göz resimde dönüp dolaşıp tekrar oraya gelir bence senin çalışmanda da böyle birşeye ihtiyacı var diye düşünüyorum. birde çalışmayı vurgulayacak birşeye
ihtiyacın hepsi aynı boyutta ve hepsi birbirinin aynısı ..
saygılarla emeğe saygı

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
biraz karışık gibi geliyor başta ama güzel bir çalışma olmuş arkadaşım eline sağlık...

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar eleştirileriniz için teşekkür ederim ağzınıza sağlık.
ama sizinde görmüş olduğunuz gibi kullanalıan baya bi done var bunları cebime koyamam :):) heralde. Donelerin ebatları da bir değil ki bloklu çalışayım...
neyse alternatiflerinizi bekliyorum

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
çok teşekkür ederim

Rica ederim, siz de arada forum kurallarını okursanız, ben de size teşekkür ederim...

Flood yapan üye:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yeni bi bakış açısı yok galiba fikirler tek yönde...
bu arada eleştirilerden ençok dikkatimi çeken, beni güzel bi noktaya yönlendiren larana nın ki oldu
etiket efekti hoş ama etiketle delinmiş gibi gösterdiğiniz yerlerden yani deliklerin içindeki zeminleri almamışsınız. oysa o deliklerden afişin zemin rengi görünmeliydi.

ayriyeten teşekkür ederim

unjust

🌱Yeni Üye🌱
çalışmanız gayet başarılı ve hoş olmuş. Gözüme tek kötü görünen etiketlerin bağlantısı için çizdiğiniz ip. Biraz emanet gibi durmuş bence. Güzel çalışmanızdan dolayı Tebrikler.

By Ömrüm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mehter takımı haricinde herşey çok güzel eline sağlık...