Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ai ilk çalışmam

ebruoz

🌱Yeni Üye🌱
ilk ai çalışmam

sb0ul.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
İlk çalışmaya göre gayet iyi bol bol çizip kendinizi geliştirin, çalışmalarınızın devamını görmek isterim, başarılar.

ebruoz

🌱Yeni Üye🌱
İlk çalışmaya göre gayet iyi bol bol çizip kendinizi geliştirin, çalışmalarınızın devamını görmek isterim, başarılar.

Çok teşekkür ederim 2 saatimi aldı sadece tek gözü çizmek, ikincisi yansıtma ile yapıldı.:|Olumlu olumsuz tüm yapıcı eleştirileri bekliyorum herkesten.

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
Çok uğraşmışsınız gerçekten emeğinize sağlık, çize çize gelişeceksiniz bu gözü çizmek 5 dakikanızı almayacak :) Size tavsiyem çok gözlemleyin etrafınızdaki herşeyi. Ben resimlerimde el çizeceksem mesela giderim aynanın karşısına o şekli yapar gözlemler öyle çizerim :) Sonra sonra yerleşiyor bakmanıza bile gerek kalmıyor zaten.

ebruoz

🌱Yeni Üye🌱
Çok haklısınız anladığım kadarıyla siz de kara kalem vs çiziyorsunuz.Önce inceleye inceleye sonra dediğiniz gibi artık tecrübeyle çiziliyor bazı şeyler.Ama aynada bakıp nasıl çizildiğini denemek ilginç bir yöntem:D:Bunu deneyeceğim mutlaka.Gözleri çizerken de internette illüstratör göz çizimlerine bakarak çizmeye çalıştım zaten.

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
Küçüklüğümden beri çizerim ben ufak ufak, ama bir türlü profesyonel anlamda kendimi geliştiremedim. Aslında kurslara gitmek lazım küçümsememek lazım yetenekleri. Siz de resimde istediğiniz konuma gelirsiniz umarım. :)