Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
okulda programları öğrenmeye çalıştığım dönemlerde tamamen amatörce yaptığım logo kılıklı ama logo kriterlerine uymayan bir kaç çalışmam. :D

dnamkajanslq9.jpg

genileticopygh7.jpg

geniletiimcilertopluluuyo4.jpg

seruvenistce3.jpg

seruvenstuh5.jpg

Benzer konular

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) Allahtan o zamanlar amatörmüşsün. Çalışmaların güzel. Kullandığın programın yapabileceği her şeyi denemişsin gibi.

Son düzenleme:

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Çalışmaların, program öğrenmeye dalayılı olduğu çok belli. Çünkü grafik doğrularını çok ötesinde. Sanırım bir grafik tasarım yada uygulama dersi çalışmaları değil.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar. Daha öncede dediğim gibi. Forum kurallarında açıkça ifade de ettiğimiz gibi. Yapılan paylaşımlarda çalışmalara yorum yapınız.

Konu ile alakasız mesajlar tarafımca silinmiştir.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım kendi notunu kendin vermişsin zaten. ama yeni derken yaptığın 4. çalışma güzel duruyo.. beğendim.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşım kendi notunu kendin vermişsin zaten. ama yeni derken yaptığın 4. çalışma güzel duruyo.. beğendim.

kendi notnu vermek derken mesele not vermeniz yada not vermem değilki zaten. kötü çalışmalar olduğunu baştan söyledim zaten. bunlar arşivimi toparlarken çıktı karşıma bende yayınlayayım dedim. hiç kimse uzaydan tasarımcı olarak inmiyor. herkes işe başlarken kötü başlar sonra iyileşir. ozamanlar coreli yeni yeni öğreniyordum her öğrendiğimi biryerde kullandım zati çalışmalarda belli. bunlar biyerdede kullanılmadı.

yayınlama amacım sadece paylaşmak istedim not için değil. hatta şimdiye kadar yayınladığım hiçbirşey not almak için değildi

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet amatorce :D amaan basarili.Bunlar cok hos duruyor cidden

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
gayet amatorce :D amaan basarili.Bunlar cok hos duruyor cidden

hoş duruyor olabilirler görsel olarak ama logo tasarım kriterlerine kesinlikle uymuyorlar. önemli olan bu . onun için amatör tasarımlar diyorum. baştan herkesi uyarmamın sebebi sitede yeni olanlar var bunları örnek iş olarak almasın diyedir. teşekkür ederim yorum için

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş emeğine sağlık 4. çalışma diğerlerinden daha güzel:)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
vaybe insan nerden nereye geliyo.hocam çalışmalarınızı takip ediyorm şimdi baya bi ilerleme kaydedilmş sonuçta ilk başladımızda hepimiz böyle logolar logoda demim logo sandığımız çalışmalar yaptk.

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
Allahtan şuanda böyle değilsin
yani umarım :)))

ilk çizdiğim logomu hatırladım şimdi bende
üç tane biribiri üzerine geçmiş üçgen ve dik diktörgenden çam ağacı :D
amanınnnn :D sene 97

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
üstad güzel bir nostalji :) yıllar, eğitim, görmek, tecrübe edinmek işte bu kadar farkettirebiliyor dedirtiyor cidden...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Tam da photoshop kullanmaya yeni başlayan ve her gördüğü yere effect eklemeyi maharet sayan ve sonra karşısına geçip kendi çalışmasına vaay be diyen, içinde bir coşku oluşan amatör grafikerlerin yapmış olduğu çalışmalar bunlar..
ben de bunlardan biriydim :))

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
okulda programları öğrenmeye çalıştığım dönemlerde tamamen amatörce yaptığım logo kılıklı ama logo kriterlerine uymayan bir kaç çalışmam. :D

genileticopygh7.jpg

ilkler herzaman kalıcıdır derler ok tamam buna bir lafımız olmaz da genc iletişimciler adı altında o yaprağın ne işivar kardeşim :D espiri olarak algıladıgımda cok güldüm ama ya ciddiyse diye tasalandım ben :(:angel: :D
eline sağlık teşekkür ederiz kardeşim ilkleri paylaştıgın icin.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmaları tasarım açısından eleştirmeye gerek yok bence.Ben farklı bir yönden bakarak şunu dile getirmek isterim.Grafikerlik serüvenine yeni başlamış ve sizi örnek alan ya da sizden esinlenen kişiler için bence bu çalışmalar tetikleyici bir etken olabilir.Bunları gören birçok arkadaş kendi çalışmalarıyla kıyaslayınca biraz olsun içi rahatlayacak ve "demekki çalışıp çabalayınca sürekli kendimi geliştirdiğimde bazı şeylerde değişebiliyor" diyebilecektir.
Bence faydalı bir paylaşım oldu.Hatta diğer tecrübeli arkadaşlar içinde örnek teşkil edebilir.