Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum

gök-türk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ikincielesya.web.tr
Arkadaşlar merhaba.
Daha öncede webden oradan buradan bulduğum templateleri zevkine editleyip öğrenmeye çalışıyordum ve bi sorun çıkmıyordu.Laptopu formatlayıp cs6 sıfır kurunca şuan bir iki çalışma editledm ve compose den add render eklediğimde render seçili gelmiyor

y7hsV0P.png

ve seçmeye çalşıncada hata veriyor.

H1hZE3O.png

Doğal olarak renden almaya kalkıncada hata veriyor :(

TOAtbJr.png

Tecrübe sahibi arkadaşlar yardımcı olurarsa müteşekkir olurum.

Benzer konular

aykstudio

🌱Yeni Üye🌱
şöyle yapsan olur mu acaba bitti ya çalışma kompozisyonu seç composition sekmesinde pre-render... tıkla ben böyle yapıyorum önceden verdiğim ayarlarla beraber her şey hazır halde karşıma geliyor sadece render tuşuna tıklıyorum ve bekliyorum?

gök-türk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ikincielesya.web.tr
şöyle yapsan olur mu acaba bitti ya çalışma kompozisyonu seç composition sekmesinde pre-render... tıkla ben böyle yapıyorum önceden verdiğim ayarlarla beraber her şey hazır halde karşıma geliyor sadece render tuşuna tıklıyorum ve bekliyorum?

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam.
Pre render özelliği işimi kısmen gördü dediğiniz gibi ama tabi direkt avi olarak çıktı verdi. Yani istediğimiz özellik ayarları ie renderlenmedi :)

Laptop Sistem:
Lenovo Z510 - İ7 2.2 Turbo boost ile 3,2 ghz - 8 gb Ddr3 ram - Geforce 720M 2GB paylaşımsız ekran kartı - 1 tb SDHC 8gb SSD HDD

Çıktı sürem toplamda 23 saniye, işletim sistemi win 8.1
Render süresi çok uzun sürüyor 23 sanyelik video 309 kare toplamda 10-15 dakika normalmi ?

aykstudio

🌱Yeni Üye🌱
şöyle yap ben o şekil yapıyorum
öncelikle render'a tıkladın capslock tuşuna bas ön izleme yapmadan arkada render alsın bu 1.
sonra render penceresinde output module e tıkla dosya formatını H.264 yap bu 2
format options... a tıkla bitrate settings'i CBR seç alttaki mbps'i 8 e getir. ses varsa sesi açmayı unutma. işlem bu bununla biraz daha hızlı render alabilirsin bide avi alma çok büyük olur mp4 al (şahsi fikrim daha makul boyutlarda olur) dene bakalım işini görücekmi?

gök-türk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ikincielesya.web.tr
şöyle yap ben o şekil yapıyorum
öncelikle render'a tıkladın capslock tuşuna bas ön izleme yapmadan arkada render alsın bu 1.
sonra render penceresinde output module e tıkla dosya formatını H.264 yap bu 2
format options... a tıkla bitrate settings'i CBR seç alttaki mbps'i 8 e getir. ses varsa sesi açmayı unutma. işlem bu bununla biraz daha hızlı render alabilirsin bide avi alma çok büyük olur mp4 al (şahsi fikrim daha makul boyutlarda olur) dene bakalım işini görücekmi?

Hocam o kadar yardımcı oldunuzki size müteşekkirim. Allah razı olsun.
Sayenizde çok net ve açıkça anladım.
Rep +1

Dua ve selametle.

aykstudio

🌱Yeni Üye🌱
Rica ederim iyi çalışmalar :) yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa PM at yardımcı olurum :)