Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

amatörce çizilmiş birkaç resim

inci_merve

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar şimdidem söyleyeyim herangi bir resim eğitimim yok.ama yetenek sınavına girmek istiyorum sizce şansım yüzde kaç?
i26in6.jpg

i27qp6.jpg
i29kr4.jpg
i30uw2.jpg
i32cp2.jpg
i33xa3.jpg
i34zr0.jpg
i35vh4.jpg
i36ua9.jpg

i28pf2.jpg

Benzer konular

mert yavaşça

🌱Yeni Üye🌱
Eğer bunlar ilk çalışmalarınsa bol gayret sarfederek bu sene yapılacak yetenek sınavlarına hazırlanırsan kazanma şansın var. Ancak yüzde hesabı yapmak yanlış olur. Profesyonel bir destek alman gerekli. Elinden kalemi düşürme. Ustaların çizimlerini taklit et. Bu aşamada gazete dergi fotoğraflarından ya da kendi çektiğin fotoğraflardan çalışmanı önermem. Canlı çizimler yapmanı tavsiye ederim. Birşeyi gerçekten istiyorsan azimli çalışmayla alde edersin.
Bol şans, iyi çalışmalar.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışırsın azmedersin olur veya olmaz önemli olan senin elinden geleni yapman bence bu hesapları bize değil kendine sorman lazım kalan zamanı biliyorsun ona göre hesapla...çok isteyipte başaramadığın bişey söleyebilirmisiin bence çok istersen olur...başarılar acele et...

aycan

🌱Yeni Üye🌱
katılıyorum bende çok istersen yapabilirsin hiç bişey için geç değil çalışırsan ve çok istiyorsan kesinlikle yapmalısın kendine güven ve sıkı çalış kazanma şansın %75 istek ve azim..bunlar sende varsa hiç korkma:)

eeddaa

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, yüzdeki gölgeleri elle dağıtarak yapmışsın galiba, ya da net göremiyorum, eğer öyle yapmışsan bu yöntemle değil taramayla olmalı hepsi.bir de portreden çok obje çalışmaya başlaman faydalı olur. ben de portre çalışmıştım ilk başlarda, atölyede eğitime başlayınca hepsini bir kenara bıraktırdılar. hatta desen çalışmalarında bile en son yüz derler, o yüzden ilk önce objelerle başla, hacimlerini oluşturmaya çalış. (yanlışsam düzeltin arkadaşlar )

haklısınız, hepimiz için aynı şey geçerli, ne kadar istersek o kadar çalışır, o derece başarılı oluruz, hepimize bol çalışmalar;)

inci_merve

🌱Yeni Üye🌱
evet bunlar ilk resimlerim.haklısınız arkadaşlar azim ve istek yeter aslında.dediğin gibi arkadaşım ben en iyisi potre yerine obje çizeyim.reim eğitimi almam imkansız ama inş sizin önerilerinizi dikkate alarak bir nebze başarıyı yakalayabilirim.bu arada evet gölgeleri elimle dağıtıyodum bundan sonra karalama yöntemiyse yaparım.yorumlarınız için teş ederim:peace1:

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Perspektif Çalış ; )

beyazgolge2000

🌱Yeni Üye🌱
bence çizdiğin bu resimler iki boyutlu düsündügün için sadece cok sade duruyor 3. boyutu
golgelerle katabilirsin.çalışmalrında basarılar .. :)