Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara

Earien

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.parafinn.com
Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Karakalem

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba sevgili Grafikerler, serinin yeni kitabının (ki kendisi bir game book'dur // kısaca: okuyucunun kararlar verebileceği, seçenekler sunan ve bu seçeneklere göre ilerleyen bir oyun kitabı) iç resimlerini yapmak isteyecek, tercihen FRP'yi seven, seriyi bilen (www.uyandiran.com // https://www.facebook.com/UyandiranSerisi1KitapPrensKazansmar), okumuş olan, okumaktan zevk almış olan, ve hatta "ben olsam buraya da bunu çizerdim" demiş olan ve belki de kendi kitabına çizmiş olan karakalem çizim yapacak iyi insan veya insanlar arıyorum.. (Bu son cümle demek değildir ki ücretsiz olarak yapacak birilerini arıyorum :) pek tabi karşılığı verilecektir..)
Bu kitapta çizimleri yayınevine bırakmak yerine çizimleri de içeren kopyayla yayınevine gitmeyi uygun buldum..

İlgilenenler parafinn@parafinn.com veya bayeranil@gmail.com veya www.facebook.com/bayeranil üzerinden bana ulaşabilirler :)

E-posta: Bayeranil@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Earien

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.parafinn.com
İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim; Uyandıran serisinin ikinci kitabında beraber çalışacağımız çizerle anlaştık :)

Serinin yan kitapları için her kitapta farklı çizerle çalışmayı planlıyoruz.. kullanmayı düşündüğümüz tarz için örnek çizimler belirledik; eğer bu tarz çizim yapmayı isterseniz serinin yan kitapları için iletişime geçebilirsiniz..

iletişim için https://www.facebook.com/bayeranil sayfasından bana mesaj göndermenizi tercih ederim..