Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Anket: Bilgisayarla İlk Nerede Tanıştınız?

Bilgisayarla ilk nerede tanıştınız?

• Evde

Oy: 34 28.1%
  • İnternet Cafe de

Oy: 21 17.4%
  • Arkadaşımın / Akrabamın evinde

Oy: 22 18.2%
  • Okulda

Oy: 29 24.0%
  • İş yerinde

Oy: 13 10.7%
  • Mağazalarda

Oy: 2 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    121

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
ben 2000 yılında komşumuzun pcni kurcalamayla tanışmam başladı.Şimdide bırakamıyorum kendisini.

PhySiCaL

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.Phy-SicaL.com
mağaza camında gördüm ve orada yapıştım kaldım
her gün oradan geçerken bakardım ona bir gün benim de böyle bir bilgisayarım olcakmı diye..
babam bilgisayarı sevmezdi sevdiremedimde ama çok ağladım aldırabilmek için sonunda aldırdım 3 yıl sonra ama o 3 yıl içinde bilgisayara aşıkdım resmen hatta bir gece arkadaşımın birinde gördüm camador 64 ü kaldıramadılar basından ...
bir gün çırak olarak verdiler beni promac şirketine kadıkoyde idi her gün gider gelirdim...

anlatması uzun sürer :)
bendede çene çok sıkılırsınız kısacası bu o magaza da aşık oldum buna ve aşkımla beraber mutlu huzurlu bir hayat sürüyorum :)

unutmadan sene 91

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
mağaza camında gördüm ve orada yapıştım kaldım
her gün oradan geçerken bakardım ona bir gün benim de böyle bir bilgisayarım olcakmı diye..
babam bilgisayarı sevmezdi sevdiremedimde ama çok ağladım aldırabilmek için sonunda aldırdım 3 yıl sonra ama o 3 yıl içinde bilgisayara aşıkdım resmen hatta bir gece arkadaşımın birinde gördüm camador 64 ü kaldıramadılar basından ...
bir gün çırak olarak verdiler beni promac şirketine kadıkoyde idi her gün gider gelirdim...

anlatması uzun sürer :)
bendede çene çok sıkılırsınız kısacası bu o magaza da aşık oldum buna ve aşkımla beraber mutlu huzurlu bir hayat sürüyorum :)

unutmadan sene 91

devamını merak ettım dogrusu :)

anketimiz hayırlı olsun :) sevgili Gökhan Tekin e çok tesekkur ederım.. Flood için özür :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
tekrar teşekkür ederim sevgili gökhan.. kolay gelsın..
bu arada sen nerede tanıstın bılgısayarla ? :D

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben okulda 2003 senesinde tanıştım 1 sene sonra eve aldırdım bir pc ve artık dönüm noktasıydı artık pc ile aramda ve o ne bu ne şu ne diyerek atıldım kasanın içine sonra eni pc nin ekran kartını yaktım sonra anakartını :D en sonun da pc nin kurdusu oldum bunun dışında bir çok şeylerde oldu sonra bir pc firmasında çalışmaya başladım burada bana erşeyi öğrettirdiler notebook üretimi,kasa toplama,smartdisk üretim,kalite kontrol,v.s v.s sonra bide baktım ki pc teknisyeni olmusum graifk ve fotoğraf ile tanışmam isede 2 sene önce oldu. Baya aksiyon dolu hayat...

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
95 te üniversitede iken tanıştım

o zamanlar tek amacım zurna kanalında chat yapmaktı. birgün zurnada biriyle tanıştım (eşimle) :) onunla tanştıktan sonra chat i bıraktım ve grafik tasarma yöneldim

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
95 te üniversitede iken tanıştım

o zamanlar tek amacım zurna kanalında chat yapmaktı. birgün zurnada biriyle tanıştım (eşimle) :) onunla tanştıktan sonra chat i bıraktım ve grafik tasarma yöneldim

ilginç bir hikaye devamını merak edıyorum dogrusu :) zurna da mı tanıstınız esınızle cok ılgınc yaa :)

kubra95

🌱Yeni Üye🌱
mrb. bilgisayarla tanıstıgım zaman sanırsam yha 5 yha 6 yasımdaydım ve internet kafede kuzenim aracılığıyla tanıstım... ve simdi hayatımın vazgeçilmez bir parcası:D

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
mrb. bilgisayarla tanıstıgım zaman sanırsam yha 5 yha 6 yasımdaydım ve internet kafede kuzenim aracılığıyla tanıstım... ve simdi hayatımın vazgeçilmez bir parcası:D

lutfen turkceyı duzgun kullanalım.. sanırsam dıye bır kelıme yoktur.. öyle sanıyorum ki vardır.. yada zannedersem vardır.. ya baglacı da yha diye yazılmaz..yasıMdaydım degıl yasıNdaydım.. lutfen dıkkat edın

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
lutfen turkceyı duzgun kullanalım.. sanırsam dıye bır kelıme yoktur.. öyle sanıyorum ki vardır.. yada zannedersem vardır.. ya baglacı da yha diye yazılmaz..yasıMdaydım degıl yasıNdaydım.. lutfen dıkkat edın

Türkçemizi doğru kullanalım derken, kullanıpta yazmayıda deneyebilirsiniz..Zor değil merak etmeyin..

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1987'de bir ajansta gördüm(uzaktan). 1988 yılında okuduğum okulda(Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Uygulamalı Sanatlar Bölümü Grafik Anasanat Dalı) tanıştım. Machintosh Türkiye'ye yeni girmişti. O zamanlar bilgisayarlarda harddisk yoktu. Şuandaki sistem kurulum diskine benzer Çalıştırma disketleri vardı. Bu disketlerle bilgisayarı çalıştırır, yaptığımız çalışmayı yüklemek için de ayrı bir disket kullanırdık. O zamanlar Machintosh'lar, piyasada bulunan hayali dizgi makinalarının tacını elinden almıştı. Çünkü istediğiniz ölçüleri ekranda görebiliyordunuz. Bu bir devrem niteliğindeydi. İşte o günden beri Mac kullanıyorum.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
mac kullanıcı olmadım hıc.. kullanım egıtımı aldım mac basına gecıp cok calıstım ama mac kullanıcısıydım dıyebılecek sevıyede degıl tabıkı... ancak en kısa zamanda sızlerden olmak ıstıyorum bence mac pc ye 10 basar :)