Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Anket: Bilgisayarla İlk Nerede Tanıştınız?

Bilgisayarla ilk nerede tanıştınız?

• Evde

Oy: 34 28.1%
  • İnternet Cafe de

Oy: 21 17.4%
  • Arkadaşımın / Akrabamın evinde

Oy: 22 18.2%
  • Okulda

Oy: 29 24.0%
  • İş yerinde

Oy: 13 10.7%
  • Mağazalarda

Oy: 2 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    121

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
lutfen turkceyı duzgun kullanalım.. sanırsam dıye bır kelıme yoktur.. öyle sanıyorum ki vardır.. yada zannedersem vardır.. ya baglacı da yha diye yazılmaz..yasıMdaydım degıl yasıNdaydım.. lutfen dıkkat edın

Türkçemizi doğru kullanalım derken, kullanıpta yazmayıda deneyebilirsiniz..Zor değil merak etmeyin..

anlayamadım ne demek ıstedıgınızı

ben anladim arkadaşin ne demek istediğini :)
siz arkadaşa türkçeyi doğru kullanin demişsiniz ama,

Lütfen = lutfen
Türkçeyi = turkceyı
Düzgün = duzgun
Diye = dıye
Bir = bır
Bağlacı = baglacı
Değil = degıl
Dikkat = dıkkat
Edin = edın

hiçbir noktali harfi kullanamamışsınız :)

Son düzenleme:

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ilk kez fakültede kayıt yaparken tanıştım. daha önce devlet dairelerde görüyordum ama kullanmamıştım. sonrası geldi zaten bilgisayar kurdu olduk çıktık. tabi azmederek...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
kaç yaşındaydım bilmiyorum epey bir küçükmüşümdür.
akrabamın evinde gördüm ilk, öyle uzaktan uzaktan bakardım hep ev sahibinin çocukları oynarken anneleri birazda merve oynasın derdi ama duymazlardı gıcık şeyler:D
5 yıl önce heves edip kendime aldım bozuldu babam yaptırmamıştı sonra bu nasıl olsa bozuk dükkana götüreyim dedi kandırdı tamir edip kullandı babamda sırtımdan vurdu yani:D
şimdi daha yeni kendi bilgisayarımı aldım çok mutluyum oyun da oynayabiliyorum:D

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
kaç yaşındaydım bilmiyorum epey bir küçükmüşümdür.
akrabamın evinde gördüm ilk, öyle uzaktan uzaktan bakardım hep ev sahibinin çocukları oynarken anneleri birazda merve oynasın derdi ama duymazlardı gıcık şeyler:D
5 yıl önce heves edip kendime aldım bozuldu babam yaptırmamıştı sonra bu nasıl olsa bozuk dükkana götüreyim dedi kandırdı tamir edip kullandı babamda sırtımdan vurdu yani:D
şimdi daha yeni kendi bilgisayarımı aldım çok mutluyum oyun da oynayabiliyorum:D

kaç yasındasın su an merve

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
oyun oynamaya sevındıgın ıcın daha kucuk oldugunu dusundum.. bakma ama bende severım oyun oynamayı :D

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
ilk amcamın sayesinde tanıdım bilgisayarı.. msdos da prince of persia nın klavyeyle oynanan siyah beyaz boyutsuz oyununu oynardım :D

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk tanışmam arkadaşın evinde commodore 64 monitör olarakda tv
ve o hevesle hemen bir commodore 64 aldım o zaman bu zamandır devam...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
ne yani ben çocuk grubuna girmiyomuyum fotum oyunu bile oynuyorum ben:D:p

deniztoto

🌱Yeni Üye🌱
valla ben ilk tanıştığımda chat ve internet cafeler çok modaydı şimdi çok pişmanım o zaman harcadığım zamana acıyorum :(

deniztoto

🌱Yeni Üye🌱
yaratıcılığımı ve bilgisayarın bana verdiği imkanları kullanıyorum. Artık gazete ve dergi hazırlayabiliyorum, internet gazeteciliği yapıyorum, tasarım yapıyorum amatörce de olsa en güzeli geçinmek için bilgisayar kullanıyorum :) mesleğim oldu o benim herşeyimiz elimiz ayağımız resmen.

masist

🌱Yeni Üye🌱
bilgisayarla ilk 96 yılında bir bilgisayar evinde tanıştım. ozamanlar gittiğim yerde windows 3.1 kullanılıyordu hayatımın en inanılmaz olaylarından biriydi
:rofl:

kubra95

🌱Yeni Üye🌱
lutfen turkceyı duzgun kullanalım.. sanırsam dıye bır kelıme yoktur.. öyle sanıyorum ki vardır.. yada zannedersem vardır.. ya baglacı da yha diye yazılmaz..yasıMdaydım degıl yasıNdaydım.. lutfen dıkkat edın

ablaaaa yapma sunu lütfennn:D:D:Dburdadamı???:iloveyou: