Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Araç Giydirme tasarımlarım nasıl olmuş?

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
doblomaxisayanil5.jpg

doblomaxisolyan2gq2.jpg

Benzer konular

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum bu siteye koyduğum ilk tasarımım bir kaç tane daha var koymak istediğim araç giydirme tasarımlarım fikirleirinizi merak ediyorum yanlışlarımı görüp söylerseniz çok sevinirim

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
ön yan kaputtaki logoları kapı çubuklarının altına sıralasan daha iyi durur gibi geliyor bana ve kapıdaki logo kırmızı değilde daha belirgin bi renk olsa sanki .. eline sağlık

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
çoko karanlık bir çalışma olmuş bence var göze biraz karışık gibi geliyor.

cengizinde dediği gibi logoları iki teker arasına alt kısıma sıralayabilirsin

saygılar...

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaslar
fikirlerinizi dikkate alıcam

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
" Açıkhava " da kur yapılmaz...

Sevgili Lugedas, ilk olarak sözkonusu firmanın ne iş yaptığını anlayamadım...Araç Kiralama, satış yoksa oto servis işi mi yapıyorlar...Hatırlarmısın bilmem Fransız reklamcı J.Shequela'nın bir sözü vardır; reklam kur yapmaz, iğfal eder. Ben bu anlayışı tüm açıkhava tasarımlarıma uygulamaya çalışırım. Hele durağan değil, araba gibi gezer bir reklam alanının üzerindeki mesajlar / görseller ortalama kentiçi 40-50 km hızda bile rahatça algılanabilmeli ve amaca hizmet etmeli. Unutmayalım ki ekran başında günlerini harcayarak zanaat (sanat değil) yapan bizlerin aksine, tüketici adayları bir reklamı incelemek ancak ve ancak sayılı saniyelerini ayrıbiliyorlar. Çok uzattım kusura bakma, ama çalışmanı çok beğendiğim için ve emeğinin boşa gitmemesi için laf ebeliği yaptım.( Bu arada son model lüks araçlara hizmet(?) veren/verecek bu firmanın kurumsal aracının nispeten mutevazı bir model olması oldukça ironik bir yaklaşım!)
:iloveyou:

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
patron bunu beğenmez git sor çok boya gider litresi ne kadar biliyonmu:)

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
siah zeminde siyah araba boğuk olmuş.
ön yandaki logoları üst üste sıralamışsın o da olmamış
biraz rütüştan sonra iyi şeyler çıkacaktır kolay gelsin.
emeğinize sağlık.

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim ERKUS bey
sizin gibi üstadlardan bunları okumak çok hoşuma gitti
yorumunuz için çok teşekkür ederim söyledikleriniz bildiğim ve benim çok önemli şeyler gerçekten
Bu işe başladıktan sonra Brabus satan bir firmanın doblo bir iş aracı olması benm içinde şaşırtıcı olmuştu :)

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlarımında dediği gibi öndeki logoları alt çamurluğa sıralasan + zemin rengi üzeerinde oynayıp biraz daha açık bir renqe çevirirsen ii sonuçlar alacağını düşünüorm...

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar yorumlar için çok teşekkürler eski işyerimde yapmış olduğum bir çalışmaydı bu tasarım araca bu şekliyle uygulandı zaten yorumlar için çok teşekkürler

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görseldeki araçların daha göze çarpar olması için aydınlıklarıyla biraz oynayabilirsin, aracın kaplama layerinın (eğer photoshopta yaptıysan) modunu değiştirmeni ve opacity ayarlarıyla oynaman çalışmanı daha ğerçekçi kılacaktır...

Expo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.deneme.com
daha çok çalışman lazım tasarıma logolar orada olmamış yinede emeğe sağlık

grafiksersimfer

🌱Yeni Üye🌱
kapı boşluklarını da belirtirsen ne kadar görüntü kaybı olacağını ve temayı ne kadar yansıttığını anlayabilrdik. yine de tasarım olarak güzel bir çalışma renkler üzerinde düşün. Acıcı renklere yönel..

meco07

🌱Yeni Üye🌱
bu araç giydirmeyi nası yapıosunuz..?

proje ödevimde araç giydirme var ama nası yapıldıını bilmiorum yardımcı olur musunuz?

alihan42

🌱Yeni Üye🌱
birazdaha canlı renkler kullanabilirdin kardeşim.resmen araba boğulmuş,çalışmaların kaybolmuş gitmiş içinde..

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
arkadaşım yorumlara bakamdım fazla zamanım yoktu ama eleştri yapmadanda geçmek istemedim
1. bence 2 araca gerek yol soldaki aracı kaldır
ve müşteriye gösterirken bu şekilde gösterme müşteri kapı çizgilerini falan görsün
başarılar

ersin®

🌱Yeni Üye🌱
tabela tasarımı gibi olmuş koçum, kanalı nerde bu aracın,camı nerde,çerçevesi nerde.
Senin gibileri sağ cebimden sokar, sol cebimden çıkarırım.