Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Araç Kaplamada Kaymaları Önleme

gra_fiker_06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bahsettiğin konunun grafikerle bi alakası yok grafiker sana zaten 2 veya 3cm aralığında bindirme payı veriyodur eğer sen buna rağmen hala kaydırıyorsan senin işçiliğinde bi sorun vardır...

bestler

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım, ortamın sıcaklıgı buna bir etkendir. kullanılan ragle bir etkendir(ben keçe kullanmanı tavsiye ederim-özellikle araç zemini genelde düz ise ne ragle ne keçe sadece cam çekeceği kullanmalısın-) folyo üst kısmından yapıştırılmaya başlandıgından itibaren hep aynı miktarda çekilmelidir. git gide artan çekme kuvveti folyonun sünmesine neden olur. yinede en büyük etken ortam ısısıdır. kapalı ve oda sıcaklıgını geçmeyecek bir ısıda kaplanması daha sağlıklı olur.

fuatchelebi

🌱Yeni Üye🌱
eli ve klavyesi olan yazmış saçma sapan 1 sürü şey....yok cam sil yok ragle yanlış tutulmuş.arkadaşım araç kaplama işin değil ise yapmaaa bildiğin bir işi yap veya kendini geliştir. saçma sapan sorular sorma ya cam sil kullanan kaç kişi var araç kaplarken????
ortam sıcaklığına ve kapalı temiz bi yerde kaplamak gerek cam sile fln gerek yok.

g.yildirim

🌱Yeni Üye🌱
ya bosverin arac işi alınca arayın atilla abiyi yapsın biz yle yapıyorus kaymış tutmamış cam silmiş derdide yok ..:D

ilyas46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bizde arac kaplıyoruz tasarımı ben yapıyorum arac kaplarkende yardımcı oluyorum tasarımı parcalarken 5mm fazlalık veriyorum üst üstte bindirme yapıyoruz folyo kaplama yaparken range sallayan kadarda folyoyu tutanda önemlidir sen ragle yi ne kadar iyi sallarsan salla folyoyu tutan düzgün tutamaz ve dengeli tutmazsa o iş baya zor olur

ventoreklam

🌱Yeni Üye🌱
sorun

Değerli arkadaşım sanırım bu işi ilk defa yapıyorsun kapladığın alanda hava sıcaklığı 18 veya 20 dereceolması lazım aynı zamanda bir sonraki görseli 1 cm daha yukardan başlarsan kendisi esneyerek oturacaktır.