Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arama Motorlarında Web Sitenizin Yeni Doktoru | Uygun Fiyatlar | Bol Referans

Sezgindesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
grafikdersleri.net
seosayfa1.jpg

Merhabalar GRAFİKERLER.NET Üyeleri;

Bildiğimiz gibi global dünyada web sistemlerinin de yeri tartışılmaz. Web siteniz var ise arama motorları içerisinde mutlaka yüksek sıralarda tutmalısınız. Bilhassa GOOGLE, YANDEX ve BİNG arama motorları. İşte bu noktada biz devreye giriyor ve sitelerinizi uçuruyoruz.

Web sitelerinizin arama motorları içerisinde yükselebilmesi için önemli alt yapıyı hazırlıyor, içeriği güncelliyor, gerekli ekleme ve azaltmaları yapıyor sizlere sunuyoruz.

Web Siteniz için Neler Yapıyoruz???

• Web sitenizin içerik analizi ve mevcut arama motoru durumu incelenir.
  • İncelemenin ardından tarafımızdan ilk olarak Webmaster Tools ve sunucu ile alakalı işlemler gerçekleştirilir (Robots.txt, META KEYWORDS, RSS ve FEED Ayarlamaları vs. vs.)
  • Daha sonra sitenizin güncelliği ile alakalı Google Keywords aracı kullanılarak sitenize tarafımızdan %100 güncel, alıntısız (özgün) ve seo'ya uygun yazılar eklenir.
  • Sitenizin hit durumuna bakılır ve ORGANİK BACKLİNK çalışması için tarafınıza öneri bir paket uygulama sunulur.
  • Siteniz içerisinde bulunan resimlerin dahi indexlenme durumu tarafımızdan inceleme altına alınır.

Peki Fiyat Nedir?

Bu uygulamaları sunarken maksimum özen ve iş sonunda rapor sunduğumuzu belirtmekle beraber çalışmalarımızı 15 TL'ye tarafınıza sunmaktayız.

NOT: Bu site için FULL SEO uygulaması değildir. Site içi optimizasyon'dur ve siteniziç valid duruma getirmek için yapılan bir çalışmadır.

ÖDEME YOLLARI

• Garanti Bankası HAVALE / EFT
  • Ziraat Bankası HAVALE / EFT
  • TEB Bankası HAVALE / EFT
  • Şans Oyunları HAVALE

İş Bilgisi

Çalışmalarımızda kendimize her ne olursa olsun güvenmekteyiz. Çalışmamızdan memnun kalmadığınız takdirde ödemeyi kesinlikle talep etmiyoruz. Ancak bu çalışmalar çok uzun süren çalışmalar değildir. Bu nedenle müşterilerimiz kesinlikle "Neden bu kadar kısa sürdü? Ben ne yaptığınızı bile anlamadım!" tarzında konuşma hakkına sahip değildir. Yapılan çalışmaların raporu tarafınıza sunulacak, gerekirse inceden anlatılacaktır.

sezgintasarim@hotmail.com.tr

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sitenizi uçuruyoruz... bu lafı tuttum abi. inşallah benim site katagorilerimden birinde olmazsın yoksa çarpışırız :)))))