Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arapça

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar yorumlarınıza ve yardımlarınıza ihtiyacım var , elime bugün bir kutu numunesi geldi fakat kutuda arapça yazılar var çoğunluklu olarak , arapça fontlar var ama ben arapça bilmediğim için nasıl yazılır ne anlama gelir bilmem sizce ne yapmalıyım tek tek çizmek daha mantıklı geldi bana sizce nedir yorumlarınızı eksik etmeyiniz lütfen ? https://imageshack.us

Benzer konular

ibotea

🌱Yeni Üye🌱
Bir tercüme bürosuna veya arapça bilen birine word'de yazdırıyorsun.
Sonra puntosunu büyütüp screenshot al. Photosopta aç. Renk ayarlarını kullanarak path oluştur, ai formatında export et. onu istediğin bir çizim programının içine bu şekilde alabilirsin.

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir tercüme bürosuna veya arapça bilen birine word'de yazdırıyorsun.
Sonra puntosunu büyütüp screenshot al. Photosopta aç. Renk ayarlarını kullanarak path oluştur, ai formatında export et. onu istediğin bir çizim programının içine bu şekilde alabilirsin.

Fikir gayet güzel teşekkür ederim ;)

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
tek tek çizmek hiç de mantıklı değil... ibotea'nın tarifi gibi olur...

boccek85

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
ay ne saçma, photoshoptan path yapmak. hiç bir zaman iyi çözüm getirmez.
tercümeden gelen dökümanı pdf olarak kaydedip, ai ye link olarak cağırıyorum. Object>flatten transparency ve convert all text to outlines işaretli olacak sekilde işlemi tamamlıyorum.
Arapçaları kendim yazacak olursam, uniced fontlar (helvetica/times gibi) type > Glyphs açıp oradan tek tek yazıyorum.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar yorumlarınıza ve yardımlarınıza ihtiyacım var , elime bugün bir kutu numunesi geldi fakat kutuda arapça yazılar var çoğunluklu olarak , arapça fontlar var ama ben arapça bilmediğim için nasıl yazılır ne anlama gelir bilmem sizce ne yapmalıyım tek tek çizmek daha mantıklı geldi bana sizce nedir yorumlarınızı eksik etmeyiniz lütfen ?

Layalina marka çay kutusunun arka bilgileri,
mevcut İngilizceside olur kutu arkasında, İngilizcesini text le, google çeviri programında otomatik olarak Arapçaya çevirebilirsiniz.

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
layalina çayı kutusu
üzerinde çayı demleme şekli ve menşei felan yazıyor

google amcadan görünümlü bi arapça klavye indrirseniz yazmanız kolay olur

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaş böyle bi konu açtığını da unutmuştur kesin :D
Tüm öneri için ben teşekkür edeyim bari, içimden geldi, havada kalmasın :D

Arada konu hortlatmak iyidir zihnimizi açar, ufkumuzu genişletir :D:D Teşekkürler :D