Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ardaşlar daha önce corelDRAW' da fars ça iş yapan varmı

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
selam arkadaşlar benim farsça bi katalogla başım belada
sorun şu ne yaptıysak worlden alınarak corelde normal bi biçimde geçmiyo formatı bozuluyo ayrıca zaten farsça tersten başladığı için ayna görüntüsü yapıyo hadi ondan vazgeçtik pdf e çevirdik şimdide yazılar üst üste binmiş şekilde geliyo corelde acaba aranızda bunu bilen varmı varsa bana yardım ederse çok sevinirim pdf e çevirirken yapılan uıygulanan benim bilmediğim herhangi bi işlem varmı :crying:

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eyer pdf de düzgün çıkıyorsa ve herhangibir değişiklik yapılmıycaksa pdf yi convert liye bilirsiniz böylece bozulmadan gelir.

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
farsça hiç denemedim fakat bir kaç defa arapça denedim. sorun çıkmıyordu. aynı olduğu için farsça da da sorun olacağını sanmıyorum. word taki yazıları kopyala corel de edit te paste specal ı tıkla daha sonra orada rich text kısmını tıkla sorun çıkmamalı. yazı gelecektir ondan sonra da yazı zaten tıklamış olarak duruyordur mouse ters tıkla oradan convert artistıc text i tıklayıp istediğin değişikleri yapabilirsin. iyi çalışmalar.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Word'den pdf yaparken.. Text özelliklerinde embbedet font gibi bi secenek olacak.. fontları convertler.. yazni resme dönüştürür.. bu seçeneği tıklaman gerek...

Kesin olan başka bi yöntemse.. pdf leri PhotoShop ile açmaktır.. burada yazı sıkıntısı çekmessin açtıktan sonra farklı kaydet diyip Tiff formatında kaydedebilir. montajını corelde yapabilirsin..

___istanbul___

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence değişiklik yoksa pdften convertleyip alırsın veya değişiklik varsa farsca yazı fonları bulup bunları windows font klasörüne atarsın yeniden düzenlersin