Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Üyelik Hakkında...

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arı Üyelik Nedir?

İsminden de anlaşılacağı gibi arı üyeler grubuna ait forum kullanıcıları, hareketli ve mesleği ile ilgili konularda çalışkanlığıyla arılara benzemesinden ötürü üyelere verilen özelliktir.

Arı Üyelik :
U7Kv1.gif

1. Profil özelleştirme (renk, font, arka plan değiştirme...)
  2. Tüm üyelere özel mesaj yazabilme ve 50 adet özel mesajı barındırma...
  3. 143px.-190px. avatar yükleyebilme...
  4. Arı üye grubuna ait renk (Turuncu) kullanımı...
  5. Forumda bulunan çevirimiçi Üye listesini görebilme...
  6. Gelişmiş metin editörü...
  7. Üye profillerine ziyaretçi mesajı gönderebilme...
  8. Arı Üyelere özel forum bölümü (kayıtlı kullanıcı grubu göremez) kullanımı...

Arı Üyelik Şartları:

• Grafik tasarım alanında kullanılan programlar ile ilgili, kendi hazırlamış olduğunuz eğitim amaçlı en az 5 adet (forumda paylaşıma sunum) ders anlatımı... Görsel veya videoların üzerinde grafikerler.net e ait ibare girilmesi gerekmektedir.
  • Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım.
  • Kendinize ait yüklediğiniz paylaşım amaçlı dosyalarınızın en az 35 adet olması.
  • Yukarıdaki şartlardan her hangi birini yerine getiren üye Arı Üyelik için ilgili görevlilere, paylaşım yaptığı konuların bağlantı adreslerinin listesini Arı Üyelik Başvuruları bölümünde konu açarak müracat etmeleri gerekmektedir.
Arı Üyelik Yetkilileri:
graphicturk, VolkanTEKiN

Not:

• Arı üyeler diğer tüm üye gruplarında bulunan üyeler gibi forum kurallarına riayet etmekle yükümlüdürler.
  • Paylaşım yaptıkları konulardaki bağlantı adreslerinin geçersiz olması durumunda yeni adresleri foruma vermek kendi sorumluluklarındadır.
  • Arı Üyelikler 3 aylık bir süre için geçerlidir. 3 ay sonunda üye paylaşımlarına yeterli sayıda devam ettiyse müracad ettiği kendi başlığında yeni listesi ile bunu belirtmesi gerekmektedir.
  • Yapılan paylaşımlardaki sıkıştırılmış dosya ya da verilen materyallerin üzerinde başka sitelere ait bağlantı adresi (URL) bulundurulmaması gerekmektedir.
  • Arı üye müracatı için eğer yüklediğiniz rapid hesabınız free user yani ücretsiz kullanıcı ise bağlantı adreslerinizi sürekli olarak güncelleme yapmamanız, yüklediğiniz dosyaların hemen silinmesini engellemek için Collector User hesabı açınız.
Paylaşımlar için görseller üzerine eklenebilecek materyal için tıklayınız.

Benzer konular

sytdesign

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.seyitalibaser.com
"Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda yaptığınız en az 10 paylaşım."

bu maddeyi tam olarak anlayamadım izah edebilirmisiniz lütfen..

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
mesleki konular

"Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda yaptığınız en az 10 paylaşım."

bu maddeyi tam olarak anlayamadım izah edebilirmisiniz lütfen..
yaptığınız iş ile alakalı ders- fotoğraf-vektör vb yasal dosya paylaşımı veya kendi hazırladığınız program anlatım dersleri

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir konu hakkında en az 5 ders paylaşımı şartı koymuşsunuz ya o konuda bişey demek istiyorum benim 2 bölüm halinde edius arayüz tanıtımı dersim mevcut bunlar yaklaşık 80 dk felan ben bunları 10dk lık 8 bölüm yapsam bu üyeliğe hak kazanacaktım ama şimdi sadece 2 dersim var sitede ve huyumdur kısa ders anlatımı yapamam yapmayı sevmiyorum
sorum şu bu durumda arı olmam mümkünmü :))

kolay gelsin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Özel uyelikten farkı nedir ?

Farkı zaten yukarıda belirtilmtir.

bir konu hakkında en az 5 ders paylaşımı şartı koymuşsunuz ya o konuda bişey demek istiyorum benim 2 bölüm halinde edius arayüz tanıtımı dersim mevcut bunlar yaklaşık 80 dk felan ben bunları 10dk lık 8 bölüm yapsam bu üyeliğe hak kazanacaktım ama şimdi sadece 2 dersim var sitede ve huyumdur kısa ders anlatımı yapamam yapmayı sevmiyorum
sorum şu bu durumda arı olmam mümkünmü :))

kolay gelsin

10 dakikalık 8 bölüm yaptığınız ders bir konuyu içeriyorsa yine bir ders olarak elealınır. Fakat vermiş olduğunuz dersler eğer ayrı ayrı konular ile ilgili ise dersleri de ayrı yapmanızı öneririm.

Hem sadece bir konuda takılan üyelere kolaylık olacaktır, hem de anlatımlarınıza daha fazla insan ulaşacaktır.

Bu durumda 3 eğitim konulu ders daha hazırlamanız gerekmektedir.

Arı üye olmanın şartları yukarıda verildiği gibidir. Arı üye olabilmek için ilgili paylaşımları yaptıktan sonra ilgili bölümde konularınızı liste halinde paylaşarak konu açarsanız paylaşımlarınız incelendikten sonra onay alarak arı üye olablirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben özel mesajınıza cevap yazamadığımdan buradan yazıyorum
Siteniz çok faydalı herkese öneriyorum
sıkıştığım her noktada yardımcı oldu
bende elimden geldikçe paylaşımda bulunmaya çalışırım
hayat paylaştıkça güzel

iyi paylaşımlar

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler akberrak

Ben özel mesajınıza cevap yazamadığımdan buradan yazıyorum
Siteniz çok faydalı herkese öneriyorum
sıkıştığım her noktada yardımcı oldu
bende elimden geldikçe paylaşımda bulunmaya çalışırım
hayat paylaştıkça güzel

iyi paylaşımlar

yalnız arı üye olmak istiyorsan konularını şu şekilde açacaksın:
Yukarıdaki şartlardan her hangi birini yerine getiren üye Arı Üyelik için ilgili görevlilere, paylaşım yaptığı konuların bağlantı adreslerinin listesini Arı Üyelik Başvuruları bölümünde konu açarak müracat etmeleri gerekmektedir.

S_Navon

🌱Yeni Üye🌱
ücretli üyeliğiniz yokmu acaba ?
uğraşamam bunlarla.
ne türkçem o kadar iyi değil.
ne de zaman bulabilirim.
konuşmak istediğim bir kaç kişi var.
özel mesaj gönderemiyorum.

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑

7000ap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yukarıdaki şartlardan her hangi birini yerine getiren üye diye bir belirtmeniz var... Yani yukarıda belirtilen şartlardan sadece birini yerine getirmek yeterli oluyormu doğru mu anladım acaba.. Çünki normal bir üye olduğum için özel mesaj yollamam engellendi.

Kısaca arı üyelik için yukarıdaki 4 şartın biri yeterli oluyormu

Teşekkürler..

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
evet şartlardan herhangibi biri

Yukarıdaki şartlardan her hangi birini yerine getiren üye diye bir belirtmeniz var... Yani yukarıda belirtilen şartlardan sadece birini yerine getirmek yeterli oluyormu doğru mu anladım acaba.. Çünki normal bir üye olduğum için özel mesaj yollamam engellendi.

Kısaca arı üyelik için yukarıdaki 4 şartın biri yeterli oluyormu

Teşekkürler..

evet yeterli olur ama 3 şart var

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Arı Üyelik Şartları:

*Grafik tasarım alanında kullanılan programlar ile ilgili, kendi hazırlamış olduğunuz eğitim amaçlı en az 5 adet ders anlatımı...

toplu olarak torrent şeklinde

1. ps deki 3d özelliği kullanma
2. ps de 3d yazı yazma ve yansıma yapma
3. ps de yapay ahtapot kolu yapalım
4. ps de atmosfer yapımı- küre yapımı
5. magic tool u öğrenelim

ve bunlardan hariç iki dersimide video olarak izlenebilir şekilde ekledim

1. stik yapımı dersi izle
2. fotoğrafa kar yağdırma efekti dersi izle

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
derslerin forumumuzda yüklü olması gerekmektedir arı üyelik şartlarına uymamaktasınız dersleri forumumuza yüklerseniz tekrar değerlendirileceksiniz ayrıca buradan değil aşağıdaki linke konu açarak başvuru yapacaksınız:
Arı Üyelik Başvuruları

E

energy_explode

Guest
şimdi ben arı üye olmak istiyorum ancak yazdığım mesajlar arasından nasıl bulayım bu kurallara uyuyor muyum uymuyor muyum rica etsem yetkili arkadaşlar kontrol edebilirler mi ?

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
mesaj yazmakla arı üye olunmuyor

şimdi ben arı üye olmak istiyorum ancak yazdığım mesajlar arasından nasıl bulayım bu kurallara uyuyor muyum uymuyor muyum rica etsem yetkili arkadaşlar kontrol edebilirler mi ?

foruma konu açmışsanız ve açtığınız 35 konu kendinize aitse yani linkler ölmezse arı üye olmaya hak kazanırsınız arı üyelik şartları aşağıda açıklanmıştır dikkatlice okursanız anlarsınız