Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Üyelik Hakkında...

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Mutluyum ; umutluyum !
ARIYIM ! :p VIZır VIZır çalışıyorum :)
Yola devam..

Son düzenleme:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Şartlardan her hangi birini yerine getiren üye Arı Üyelik için ilgili görevlilere, paylaşım yaptığı konuların bağlantı adreslerinin listesini Arı Üyelik Başvuruları bölümünde konu açarak müracat etmeleri gerekmektedir.

Aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır.

Kafayı yemek üzereyim :) işin kötüsü sizede mesaj atamıyorum. Online destekte kimse yok. burdan ikinci yazmamda flod oluyo sasırdım acıkcası. calısmalarda grafikerler.net in logosu olması gerekiyormuş. aksi taktirde arılığım kabul edilmicekmiş.
Bugun 35 çalışmayıda 2. kere yükledim. Bileklerim ağrıdı açıkcası. 35 in dışında da paylaşıyorum elime geçtikçe ne yapmalıyım yardım ederseniz memnun kalıcam. İyi akşamlar

Son düzenleme:

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Kafayı yemek üzereyim işin kötüsü sizede mesaj atamıyorum. Online destekte kimse yok. burdan ikinci yazmamda flod oluyo sasırdım acıkcası. calısmalarda grafikerler.net in logosu olması gerekiyormuş. aksi taktirde arılığım kabul edilmicekmiş.
Bugun 35 çalışmayıda 2. kere yükledim. Bileklerim ağrıdı açıkcası. 35 in dışında da paylaşıyorum elime geçtikçe ne yapmalıyım yardım ederseniz memnun kalıcam. İyi akşamlar

Böyle bir zorunluluk yok siz kimden bilgi aldınız ?

Zorunluluk sadece verilen derslerdeki görsellerde logomuz olması gerekiyor.

Son düzenleme:

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arı olabilmem için son dosyalarımın yenilenmesi gerekiyormuş sanırım. Bilgi verirseniz teşekkür ederim. Özel mesaj atamıyorum çünkü.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Arı olabilmem için son dosyalarımın yenilenmesi gerekiyormuş sanırım. Bilgi verirseniz teşekkür ederim. Özel mesaj atamıyorum çünkü.
bu konular aynıdır toplam 4 adet benzer konu var bunları değiştirirsen olacak
32 ) Vectörel Çalışma
33 ) Vectörel Kahve
34 ) Vectörel Disco
35 )Vectörel Kuşaklar

aynıları aşağıdakilerdir:
12 ) Vectörel Kuşaklar
13 ) Vectörel Disco
14 ) Vectörel Çalışma
18 ) Vectörel Kahve

Son düzenleme:

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu konular aynıdır toplam 4 adet benzer konu var bunları değiştirirsen olacak
32 ) Vectörel Çalışma
33 ) Vectörel Kahve
34 ) Vectörel Disco
35 )Vectörel Kuşaklar

aynıları aşağıdakilerdir:
12 ) Vectörel Kuşaklar
13 ) Vectörel Disco
14 ) Vectörel Çalışma
18 ) Vectörel Kahve

- SORUNLU OLAN KAHVE VECTÖRLERİ = Kahve Vectörleri

32 ) Vectörel Saatler
33 ) Ev Vectörelleri
34 ) Mutlu Hayvan Vectörelleri
35 ) Kuru Boya Fotoğrafları

Teşekkürler :)

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb. şimdi benim anlamadığım eskiden özel üye sonra arı oldu falan öyle üye idim.
ha şuda var inanın hiç önemli deil özel üye - arı üye falan yalnız benim yadırgadığım tarafıma hiç haber verilmeden bunun iptal edilmiş olması.. olabilrde belki kurallar öyledir tam bilmiyorum ama en azından nezaketen bu eski üyeye bir mesaj atılabilirdi bu konuda.

bazı şeylerin değiştiği hissi vemreye başladı bana site.. dikkatli olalım dacazibesini kaybetmeyelim. her hızlı yükselişten sonra bazı inişler olabilir.. kolay gelsin sizlere...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
eskiden değil

mrb. şimdi benim anlamadığım eskiden özel üye sonra arı oldu falan öyle üye idim.
ha şuda var inanın hiç önemli deil özel üye - arı üye falan yalnız benim yadırgadığım tarafıma hiç haber verilmeden bunun iptal edilmiş olması.. olabilrde belki kurallar öyledir tam bilmiyorum ama en azından nezaketen bu eski üyeye bir mesaj atılabilirdi bu konuda.

bazı şeylerin değiştiği hissi vemreye başladı bana site.. dikkatli olalım dacazibesini kaybetmeyelim. her hızlı yükselişten sonra bazı inişler olabilir.. kolay gelsin sizlere...

özel üyelik hala var arı üyelik sonradan oluyorsunuz paylaşımlarınızla özel üyelikte 6 aylık ve 12 aylıktır bir kee özel vea arı üye olmak size ömür boyu devam edecek diye birşey yok forum kurallarını özel üyelik kurallarını ve arı üyelik kurallarını okusaydınız bunu anlardınız her üyeye mesaj atma imkanımız olsaydı 240.000 küsür üyeye mesaj atardık forumda değişen birşey yok forumumuz her zamanki hızında yükselmeye devam ediyor 3 sene önce kayıt olmuşunuz ve 288 mesajınız var buda sizce normalmidir forumumuz ne kadar ilerlemiş 3 senedir bir inceleyin isterseniz bir kayıt olduğunuz tarihe bakın birde şimdikine

Son düzenleme:

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
savunma durumna geçmek için beni anlamak istediğin kadar anladın...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Arı üyelik kurallarında yazılı olanlar size cevap mahiyetindedir. Sormuş olduğunuz soru ve siteminize cevap, bold ve kırmızı olarak belirttiğim maddeye dikkat ediniz:

Arı Üyelik Nedir?

İsminden de anlaşılacağı gibi arı üyeler grubuna ait forum kullanıcıları, hareketli ve mesleği ile ilgili konularda çalışkanlığıyla arılara benzemesinden ötürü üyelere verilen özelliktir.

Arı Üyelik :

1. Profil özelleştirme (renk, font, arka plan değiştirme...)
  2. Tüm üyelere özel mesaj yazabilme ve 50 adet özel mesajı barındırma...
  3. 143px.-190px. avatar yükleyebilme...
  4. Arı üye grubuna ait renk (Turuncu) kullanımı...
  5. Forumda bulunan çevirimiçi Üye listesini görebilme...
  6. Gelişmiş metin editörü...
  7. Üye profillerine ziyaretçi mesajı gönderebilme...
  8. Arı Üyelere özel forum bölümü (kayıtlı kullanıcı grubu göremez) kullanımı...

Arı Üyelik Şartları:

• Grafik tasarım alanında kullanılan programlar ile ilgili, kendi hazırlamış olduğunuz eğitim amaçlı en az 5 adet (forumda paylaşıma sunum) ders anlatımı... Görsel veya videoların üzerinde grafikerler.net e ait ibare girilmesi gerekmektedir.
  • Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım.
  • Kendinize ait yüklediğiniz paylaşım amaçlı dosyalarınızın en az 35 adet olması.
  • Yukarıdaki şartlardan her hangi birini yerine getiren üye Arı Üyelik için ilgili görevlilere, paylaşım yaptığı konuların bağlantı adreslerinin listesini Arı Üyelik Başvuruları bölümünde konu açarak müracat etmeleri gerekmektedir.

Arı Üyelik Yetkilileri:
graphicturk, VolkanTEKiN

Not:

• Arı üyeler diğer tüm üye gruplarında bulunan üyeler gibi forum kurallarına riayet etmekle yükümlüdürler.
  • Paylaşım yaptıkları konulardaki bağlantı adreslerinin geçersiz olması durumunda yeni adresleri foruma vermek kendi sorumluluklarındadır.
  • Arı Üyelikler 3 aylık bir süre için geçerlidir. 3 ay sonunda üye paylaşımlarına yeterli sayıda devam ettiyse müracad ettiği kendi başlığında yeni listesi ile bunu belirtmesi gerekmektedir.
  • Yapılan paylaşımlardaki sıkıştırılmış dosya ya da verilen materyallerin üzerinde başka sitelere ait bağlantı adresi (URL) bulundurulmaması gerekmektedir.
  • Arı üye müracatı için eğer yüklediğiniz rapid hesabınız free user yani ücretsiz kullanıcı ise bağlantı adreslerinizi sürekli olarak güncelleme yapmamanız, yüklediğiniz dosyaların hemen silinmesini engellemek için Collector User hesabı açınız.

Paylaşımlar için görseller üzerine eklenebilecek materyal için tıklayınız.

dorad

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba, arı üyelik başvurumun sonucu hakkında bilgi alabilirmiyim? :utann: