Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Üyelik Hakkında...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Merhabalar arkadaşlar. :) Bir soru sorabilir miyim müsaadenizle?

"Arı Üyelik Şartları:" bölümünde geçen maddelerden; "Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım." maddesinde, paylaştığımız ve kendi yaptığımız çalışma görsellerinin üzerine "grafikerler.net" logosunu dahil etmemiz gerekiyor mu?

Çünkü ilk maddede "Görsel veya videoların üzerinde grafikerler.net e ait ibare girilmesi gerekmektedir." denilmiş.

Bu, ikinci madde için geçerli mi? İlginize teşekkürler.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
sorununuz

Merhabalar arkadaşlar. :) Bir soru sorabilir miyim müsaadenizle?

"Arı Üyelik Şartları:" bölümünde geçen maddelerden; "Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım." maddesinde, paylaştığımız ve kendi yaptığımız çalışma görsellerinin üzerine "grafikerler.net" logosunu dahil etmemiz gerekiyor mu?

Çünkü ilk maddede "Görsel veya videoların üzerinde grafikerler.net e ait ibare girilmesi gerekmektedir." denilmiş.

Bu, ikinci madde için geçerli mi? İlginize teşekkürler.

yaptığın yüklemenin kendine ait olması gerekiyor bunun için yüklediğin önizleme ve yaptığın yüklemenin içinden grafikerler.net sitenin kısayolu çıkması gerekiyor dosyalar tarafımızdan kontrol edildikten sonra onay veriliyor

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
yaptığın yüklemenin kendine ait olması gerekiyor bunun için yüklediğin önizleme ve yaptığın yüklemenin içinden grafikerler.net sitenin kısayolu çıkması gerekiyor dosyalar tarafımızdan kontrol edildikten sonra onay veriliyor

Demek istediğim şu:
İkinci maddede (şartta) "Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım." ifadesi var.

Ben bu maddeye uygun çalışmalarımı paylaşacağım. Bunlar kendi yapmış olduğum çalışmalardır (Ör: Kartvizit tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, kitap kapağı tasarımı, gazete sayfası tasarımı, logo tasırımı vs...). Bunları paylaşım amaçlı sunarken, üzerlerine "grafikerler.net" logosu ilave etmeme gerek var mı? (Zira bunlar "ders anlatımı" ya da "stock photo" paylaşımı değiller.)

Anladığım kadarıyla; örneğin yüksek çözünürlükte fotoğraf paylaşımlarında, video derslerinde, resimli anlatım derslerinde "grafikerler.net" logosu gerekli.

Ama kendi yapmış olduğumuz çalışmalarda da (kartvizit, broşür, logo, afiş tasarımlarında) gerekli mi? Bunu sormaya çalıştım. İlginize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Demek istediğim şu:
İkinci maddede (şartta) "Mesleki konularda kendinize ait ya da düzenlediğiniz konularda (forumda paylaşıma sunum) yaptığınız en az 10 paylaşım." ifadesi var.

Ben bu maddeye uygun çalışmalarımı paylaşacağım. Bunlar kendi yapmış olduğum çalışmalardır (Ör: Kartvizit tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, kitap kapağı tasarımı, gazete sayfası tasarımı, logo tasırımı vs...). Bunları paylaşım amaçlı sunarken, üzerlerine "grafikerler.net" logosu ilave etmeme gerek var mı? (Zira bunlar "ders anlatımı" ya da "stock photo" paylaşımı değiller.)

Anladığım kadarıyla; örneğin yüksek çözünürlükte fotoğraf paylaşımlarında, video derslerinde, resimli anlatım derslerinde "grafikerler.net" logosu gerekli.

Ama kendi yapmış olduğumuz çalışmalarda da (kartvizit, broşür, logo, afiş tasarımlarında) gerekli mi? Bunu sormaya çalıştım. İlginize teşekkür ederim.

Hayır bu konu yanlış anlaşılmış.

Açmak gerekirse; grafik tasarım alanındaki konularda (örnk: grafik tasarımın yaşadığı sorunlar ve size göre çözümler) kısa cümleler yerine uzun makale şeklinde görüşlerinizi bildirerek bizlerle paylaşımlarınızı yapmanız istenmektedir.

Yapmış olduğunuz işleriniz ile ilgili bir konu olmayıp grafik tasarım konusunda yazılabilecek makaleler ile ilgilidir.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim Volkan TEKİN. :angel: Ben yanlış anlamışım, özür dilerim.

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
konudan bi haberdim arı üyelik şartları yeni okudum demekki paylaştığımız dosyalar kendimize ait upload lar olmalı
peki yaptığımız upload lar bize ait değilse ama paylaşımın arkasında isek yani link ler öldü aynı konuyu upload edebiliyorsak ?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
konudan bi haberdim arı üyelik şartları yeni okudum demekki paylaştığımız dosyalar kendimize ait upload lar olmalı
peki yaptığımız upload lar bize ait değilse ama paylaşımın arkasında isek yani link ler öldü aynı konuyu upload edebiliyorsak ?

Kendinize ait yüklediğiniz paylaşım amaçlı dosyalarınızın en az 35 adet olması.

Önrk: Yüklediğiniz dosya ismini; önce kullanıcı adınız, ardından dosyanın içeriği hakkında bilgi içerecek şekilde Upload edilmiş olması gerekmektedir.
Bknz: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Bakınız yukarıdaki alıntıda zaten bu ifade edilmiş.

Paylaşım yaptığınız bağlantı adresinde kullanıcı adınızın bulunması zorunluluğu var...

ivirzivir2001

🌱Yeni Üye🌱
Yahu arkadaşlar ben bir ilan gördüm onunla ilgili bilgi almak istiyorum ama malesef ben beğenmedim arı usulunu

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Yahu arkadaşlar ben bir ilan gördüm onunla ilgili bilgi almak istiyorum ama malesef ben beğenmedim arı usulunu

İlanla ilgili bilgi almak için arı üyeliğin zorunluluğu yok zaten , ilanın altına cevap yazarakta bilgi alabilirsin.

Ve ve ve ayrıca ''Arı Üyelik'' sistemi işine gelmeyip beğenmeyen arkadaşlar için 6 ve 12 aylık özel üyelik paketlerimiz de mevcuttur. Size sunulan özelliklerden yararlanmanız için sunulmuştur ve hiç bir zorunluluğu yoktur.

Ayrıntılı bilgi için ; https://www.grafikerler.net/ozel-uyelik-sistemi-t20192.html

İyi forumlar..

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
arı üyelik

arı üyeler gittikçe çoğalıyor inşallah dahada çoğalır tüm üyelerimizi faydalı paylaşımlar yapmaya ve arı üyeliğe bekliyorum

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
evet kovanımızı genişleteceğiz inşallah... :)