Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arka Planlar

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar belki bir yerlerde işinize yarar yine can sıkıntısı ve kendimi geliştirme amaçlı yaptığım bazı arkaplan çalışmaları

Benzer konular

CTRL_z

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğinize sağlık,teşekkrler

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoşlar ama bu konunun yeri "Tipografi Tasarımları" olmamalıydı, gözünüzden kaçtı sanırım.

Emeğinize sağlık.:)

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar ama renkler insanın içini biraz karartıyor:angel:

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşekkür ederim :) haklısınız dalgınlığıma geldi konuyu yanlış yere açtım :S renklerinde koyu olması benim hayata bakış açım sanırım koyu renkleri hep sevmişimdir zaten karamsar duygusal belkide niye yaşadığını bilmeyen herifin tekiyim :DDD o yüzden koyu seçiyorumdur ben bile farkına yeni vardım :)

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Renkler güzel
DESiGN yazısı pek uygun gelmedi bana i harfini de büyük I olarak yazmanı tavsiye ederim.
Eline sağlık

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler güzel
DESiGN yazısı pek uygun gelmedi bana i harfini de büyük I olarak yazmanı tavsiye ederim.
Eline sağlık

Teşekkürler yorumun için ingilizcede büyük i olmuyo ya hani bende orayı küçük i yazarak kendimce efektifleştirmek istedim

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşekkür ederim :) haklısınız dalgınlığıma geldi konuyu yanlış yere açtım :S renklerinde koyu olması benim hayata bakış açım sanırım koyu renkleri hep sevmişimdir zaten karamsar duygusal belkide niye yaşadığını bilmeyen herifin tekiyim :DDD o yüzden koyu seçiyorumdur ben bile farkına yeni vardım :)
kuşkusuz renkler insanın ruh halini yansıtır ama kendinize bu kadar haksızlık yapmayın ya :angel: