Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşıma yaptığım çalışmam :)

gorkemyavuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu çalışmayı arkadaşıma yaptım ve grafikerler forumunda ve sizlerle paylaşmak istedim :)

Benzer konular

gorkemyavuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşımla aram herzaman iyidir neden sordun :)

gorkemyavuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bunu bir amaç veya çıkar için yapmadım grafiker olmak istiyorum ve kendimi geliştirmek için arada böyle çalışma tapıyorum ve onlardan birinide sizle yaplaşmak istedim.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben bunu bir amaç veya çıkar için yapmadım grafiker olmak istiyorum ve kendimi geliştirmek için arada böyle çalışma tapıyorum ve onlardan birinide sizle yaplaşmak istedim.
hay allah yanlış anladınız sanırım ben arkadaşınıza vermek istediğiniz mesajı algılayamadığımı belirtmek için belirttim yani arkadaşınız bir DJ mi onun için miyaptınız ne bilim biraz daha açsaydınız bizde
aaa tam onun istediği birşey olmuş falan derdik ama bir çalışma olarak ele alırsak fena olmamış ki kaldı ki bunu daha öncede belirtmiştim
neyse umarım bir yanlış anlaşılma olamıştır

gorkemyavuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hay allah yanlış anladınız sanırım ben arkadaşınıza vermek istediğiniz mesajı algılayamadığımı belirtmek için belirttim yani arkadaşınız bir DJ mi onun için miyaptınız ne bilim biraz daha açsaydınız bizde
aaa tam onun istediği birşey olmuş falan derdik ama bir çalışma olarak ele alırsak fena olmamış ki kaldı ki bunu daha öncede belirtmiştim
neyse umarım bir yanlış anlaşılma olamıştır

yanlış anlama değil bunu arkadaşımın DJ liğe olan ilgisi ve DJ olmak istediği için ona böyle birşey yaptım. ayrıca yanlış anlama gibi bi durum olsa bile ö.değil merak etmeyin :)

morgri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim görünmüyor sorun bende mi?

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
ha şöyle desene çok hoş olmuş, yani anlamlı olmuş
tamam yanlış anlaşılma yoksa sevindim:rofl:

gorkemyavuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya biliyorum moral vermek için bazıları güzel olmuş yazıyorda daha yeniyim,profesyonel olmadığım için okadar iyi olduğunu ben şahsen düşünmüyorum :) ama çokta vasat değil :)

birde resmi göremeyen arkadaş senin bilgisayarda problem olabilir dns ayarlarını kontrol et :)