Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?

crytool

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ilk önce kendimi tanıtayım benim adım Salih meraklı bi webmasterim öğrenmeye devam ediyorum yaşım 14 foruma yeni katıldım sizden bir ricam vardı zahmet olmazsa bana bir kaç tırtıl logosu maskot yapabilirmisiniz yaptığınız her tasarım benim için değerlidir yapan ve ilgilenen arkadaşlara minnettar olurum 3-4 tane yeter olmadı yapabildiğiniz kadar yapın emri vaki konuşmuyor rica ediyorum yapan arkadaşa şimdiden teşekkürler :)

not:tırtıllar resim olmasın cizim olsun

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar ilk önce kendimi tanıtayım benim adım Salih meraklı bi webmasterim öğrenmeye devam ediyorum yaşım 14 foruma yeni katıldım sizden bir ricam vardı zahmet olmazsa bana bir kaç tırtıl logosu maskot yapabilirmisiniz yaptığınız her tasarım benim için değerlidir yapan ve ilgilenen arkadaşlara minnettar olurum 3-4 tane yeter olmadı yapabildiğiniz kadar yapın emri vaki konuşmuyor rica ediyorum yapan arkadaşa şimdiden teşekkürler :)

not:tırtıllar resim olmasın cizim olsun

Sevgili salim. Ayak işlerini yapacak 14-15 yaşında webmasterlara ihtiyacım var. Getir götür işi yapacak, genel temizlik ve alışverişe gidecek, evrak getir götürü, müşteri tahsilleri, ve bilumum ayak işleri..

Ücret vermiyorum, sigorta yol yemek yok. 3-4 yıl takılsan olur. Minnettar olurum. Uygunsan iletişim kuralım. Şimdiden teşekkürler.

Not: İş hafta içi Sabah 7:30 / akşam 20:00 Cumartesi 8:00 / 19:00

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahaha :D ne güldüm akşam akşam bea :D Teşekkür ederim :D

Ben şimdi otursam zabaa bi konteynerı doldurmuş olurum sanırım.. işini görür mü arkadaşım :D:D:D:D

Not: konteynerda bizden, içine öte berini koyar kafan rahat uyursun :D:D:D

crytool

🌱Yeni Üye🌱
dalga geçmenin alemi yok saygılı takılın ! benim istediğim tek şey logo bana bunu yapacak arkadaş varsa özelden mesaj ile bildirsin eğer öyle biri yoksa dalga geçmeden konuyu terk edin ayrıca creedwar dalga mı geçiyorsun anlamadım fakat ben öyle ayak işlerine felan uğraşamam benim çevremde grafikerde webmaster de var yardım alabilirim fakat ben burada bir kaç kişiden yardım istedim logo nasıl yapılır bilmiyorum ondan yardım istedim dedim ama sizin gibi kendini yükseklerde gören arkadaşlar benimle alay eder en sevdiğim söz de şudur "Gün Gelir devran döner...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
dalga geçmenin alemi yok saygılı takılın ! benim istediğim tek şey logo bana bunu yapacak arkadaş varsa özelden mesaj ile bildirsin eğer öyle biri yoksa dalga geçmeden konuyu terk edin ayrıca creedwar dalga mı geçiyorsun anlamadım fakat ben öyle ayak işlerine felan uğraşamam benim çevremde grafikerde webmaster de var yardım alabilirim fakat ben burada bir kaç kişiden yardım istedim logo nasıl yapılır bilmiyorum ondan yardım istedim dedim ama sizin gibi kendini yükseklerde gören arkadaşlar benimle alay eder en sevdiğim söz de şudur "Gün Gelir devran döner...

Sevgili salim yazdıklarımdan birşey anlamaya başladığında gerçekten söylediğin özlü sözün kıymetinide bileceksin.

Rhapsody34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Salim sen ayakçı olmam demişsin ama burda geçimi bu işle sağlayan kişilere ayakçı muamelesi yapmışsın.. Bu sitede o kadar çok döküman varki eminimki webmaster olarak kendi logonu yapabilirsin sende bu potansiyel var. Sen yap burdaki profesyonel grafikerlerde sana not versin daha güzel olur. logonda tırtıl yerine şirinleri kullan muhakkak..

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Canım kıyamam ya nasıl alınmış öyle :D:D:D
Tamam tamam alınma :D:D
Sahi kaç kişi mesaj attı bu iş için? kesin msj kutun dolmuştur :wink::wink:

Arkadaşım buradaki çoğu insan, bu meslekten para kazanıp evine ekmek götürüyor.
Sense çıkmışsın yok 10 tane yok 5 tane olmadı yapabildiğiniz kadar.. dalga geçer gibi logo istemişsin.
Sen önce bu platformda istediğinin ne kadar etik olduğunu bir düşün bakalım?

Olmadı arkadaşına rica et hayrına yapsın sana birtane ;)

Son düzenleme:

crytool

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle adım salim değil SaliH sonu h ile bitiyor sonrasında da
Ben ayakçılık yapan kişileri kesinlikle aşağılamadım "Ayak işlerini yapacak 14-15 yaşında webmasterlara ihtiyacım var. Getir götür işi yapacak, genel temizlik ve alışverişe gidecek, evrak getir götürü, müşteri tahsilleri, ve bilumum ayak işleri..

Ücret vermiyorum, sigorta yol yemek yok. 3-4 yıl takılsan olur." kelimesi beni çok küçük düşürdü yaşım küçük olabilir fakat ben bu yolda kararlıyım ben lisede seçeceğim bölüm bilgisayar bölümü ve webmasterliktende az çok anlıyorum daha da geliştirmek istiyorum ilk önce yarım kalan sitem tirtilweb.tk sonra yaptığım bir tr.gg tasarım turk-ish.tr.gg daha da ilerliyeceğim yani benim şu anda kredi kartım vb. olmadığından domain alamıyorum ayrıca foruma yeni katıldım ve kimse bana yardımcı olmadı benim çizimim güzeldir fakat aklımda hiç tasarım yok tırtıl logosu istememin sebebi site tirtilweb'dir ayrıca ben resmi çizim programlar ile taratıp renklendirmeyi de biliyorum fakat onları nasıl renklendireceğim hakkında bi fikrim yoktur mouseyi iyi kullanamam bildiğiniz bir maskot yapma programı yada logo varsa önerebileceğiniz bir program bu konuda bana yardım edecek kardeşlerim ağabeylerim muhakkak vardır ben hiç kimseyi aşağılamadım fakat aşağılanmaktan nefret ederim bence bir forumda en önemli olan şey saygıdır ben sizden saygılı bir şekilde 1 yada 2 tane tırtıl logosu istedim ama herkes gereksiz mesaj savurdu arkadaşlar ağabeylerim ben logo ve grafikerlikten fazla anlamam zamanla öğreneceğim ama bazı arkadaşlar hevesimi kırıyor lütfen ama lütfen beni aşağılayarak hevesimi kırmayın bana logo,webmasterlik,grafikerlik konusunda yardımcı olacak ağabeylerim kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim olmazsa uğraşa uğraşa inceden kalına ilerliyerek bir yol üzerinde sizin gibi arkadaşlar hevesimi kırmazsa ileride büyük bir webmaster,grafiker olacağım ve kararlıyımdır iyi günler tekrardan hatırlatıyorum ismim SALİH'tir yazılarımı yazerken tek dikkat ettiğim Türkçe'dir sağlıcakla kalın belkide bu foruma bir daha adım atmam kalbinizi kırdıysam özür dilerim logo isteğimi geri çekiyorum ve burada webmasterlik ve grafikerliği bırakıyorum sizin gibi arkadaşlar ağabeyler destek yerine köstek oldukları için teşekkürler belki hiç biriniz yazdıklarımı anlamayacak ama bir dizide söz gördüm yarayla alay eder yaralanmamış olanlar.

Rhapsody34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Salih kardeşim ben mesleğimi öğrenmek için 1 yıl abiyane tabirle ayakçılık çıraklıık yaptım daha sonra ustalığa kadar çıktım. sen elinden geldiğince bişeyler yap profesyoneller yorumları içinde sana nasıl yapacağını öğretecekler zaten.. Sen ilk söylemen gerekeni en son söyledin. Sitene tırtılı ne güzel yerleştirmişsin gayette hoş bi tırtıl sevimli de.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle adım salim değil SaliH sonu h ile bitiyor sonrasında da
Ben ayakçılık yapan kişileri kesinlikle aşağılamadım "Ayak işlerini yapacak 14-15 yaşında webmasterlara ihtiyacım var. Getir götür işi yapacak, genel temizlik ve alışverişe gidecek, evrak getir götürü, müşteri tahsilleri, ve bilumum ayak işleri..

Ya şu heves kırma bahanesini de hakikaten çözmüş değilim..

Sen herhangi bir çalışmanı buraya ekledin de mi olumsuz eleştri aldında mı böyle bi heves kırma düşüncesi içerisine girdin?
Onu geçtim, hadi paylaştın diyelim, bizde olumsuz eleştirdik yani bu çorap mıdır iki eleştiriyle hevesin kırılıp çıkarıp atasın onu da çözmüş değilim.
Kaldıki bir çalışma olumlu veya olumsuz eleştriye maruz kalıyorsa ışık var demektir ki öyle bir çalışma söz konusu da değil :wink:
Dolayısıyla hevesini bir köşeye çekip kulağını kıvırmanda fayda görüyorum.. Bu da abla önerisi sana :wink:

Arkadaşın dediği gibi, birşeyler çalış ekle, bir şekilde yönlendirilirsin zaten, yardım dediğin budur :wink:

Son düzenleme:

crytool

🌱Yeni Üye🌱
İsmini bilmiyorum abla diye hitap edeceğim ablacığım benim hevesim kırılmadı aslında ben su konuda pes etmiş gibi bi şey oldum site yapabiliyorum fakat onları nasıl geliştireceğim logo nasıl yapacağım maskot nasıl yapacağım bilmiyorum yani bunları öğrenmem içinde bir kaynak destek yok ben yeni gibiyim yardıma ihtiyacım var fakat beni burda azarlıyarak pes ettirmeye yol açtılar ve hiç bir forumda yardım alamadım şimdi ben bir şey soracağım siz webmasterliği,grafikerliği doğuştan mı öğrendiniz ? benim bir sürü arkadaşım var bana webmasterlikte bilmediği şeyleri sorarlar bilirsem teamweaver ile yardım ederdim benim sizden istediğim 1 tane logo fakat çok gördünüz bir kez daha bir forumda konu açmıştım 2d oyun hangi programlama dilleri ile yapılır diye sizin gibi arkadaşlar ağabeyler ablalar azarlama yoluyla 2d yapamayacağıma karar verdim ve vazgeçtim bazı arkadaşlar yazılarımı okumakla uğraşmıyor,zorlanıyor fakat ben bunları yazmaktan hiç bıkmadım ayrıca ben forumlardan yardım almayıda bıraktım internet üzerinden ingiliz serverlerde kaynaklar var Allah'a şükür az çok ingilizceden anlıyorum saygılar.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
güzel kardeşim öncelikle, inatla savunduğun isteklerini yayınlayabileceğin yer burası değil. Herşeyden önce zahmet edip forum kurallarını okusaydın, Bu sitede ücretsiz iş istemenin yasak olduğunu bilebilirdin. Yine biraz merak edip benzer konuları açanların nasıl inceden elendiğini görebilir ve bu tip bir durumda kalmazdın. Yine de arkadaşlar yaşına verip sana oldukça nazik davranmışlar. Bence bunun kıymetini bilmelisin...

ister limon sat, ister sokakları süpür istersen bir şirketin yöneticisi ol. Birinden ücretsiz iş istemek öncelikle o kişinin emeğini hiçe saymak demetir. Burada bir çok meslekdaşım ailesini geçindirmek gibi ciddi sorumlulukların altında yaşamına devam ediyor. Bu site profesyönellerin zaman zaman iş bulduğu zaman zaman iş verdiği ve bilgi ve birikimlerini paylaştığı bir site. Yani burada logo yapmak istiyorsan istediğin bütün bilgiler mevcut. Yaptığın logonun olup olmadığına dair eleştiri sunabilecek bilge arkadaşlar mevcut. İsteğimiz o dur ki; bu bilgilerden faydalanarak yetşien, yeşeren genç kardeşlerimiz de aramıza katılsın ve bilgi paylaşılarak artmaya devam etsin...

Ancak şunu bil ki ne buranın sakinleri ne de yöneticileri karşılıksız iş yapmayı, istemeyi hoş görür.

bir hayır işi ya da bir sivil toplum örgütü işi ücretsiz yapılacaksa yöneticilere baş vurulur yöneticiler uygun görürse bunu gerekli başlıklarda bazen bir yarışma bazen de bir etkinlik olarak bize sunar...

Dünyada senin gibi logo yapamayan bir çok insan var. Bu insanlar olduğu için biz hayatımızı kazanabiliyoruz. Nasıl ki ben her gün ekmek yapabilecek bir kapasiteye sahip olmadığım için fırından ücreti karşılığı ekmek alıyorsam sende logo yapamıyorsan ücreti karşılığı bunu satın alırsın. Şimdi ben minnettar olurum diye fırıncıdan ekmek istediğimde adım nasıl ki dilenci oluyorsa, allah rızası için logo istediğinde sen de dilenci olursun.

Ekmek için dilenmek anlaşılır birşey olduğu için insanlar bunu hoş karşıyalabilir, Ama logo için dilenmek neresinden bakarsan bak komik ve alaya alınacak bir durumdur.

işte senin de burada başına gelen budur.

buna göre yazıp çizdiklerini tekrar düşünmeni dilerim...

crytool

🌱Yeni Üye🌱
sanırım siz benim yazdıklarımın hiç birini okumadınız ? ben foruma yeni katıldım ve bir logo rica ettim ama siz "ricam olucaktı" kelimesini dilenmek olarak görüyorsunuz benim bildiğim her forum paylaşım formudur ama burası ücretli bir forumsa yapacak bir şey yok sağlıcakla kalın modlardan biri konuyu kilitlerse sevinirim.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sanırım siz benim yazdıklarımın hiç birini okumadınız ? ben foruma yeni katıldım ve bir logo rica ettim ama siz "ricam olucaktı" kelimesini dilenmek olarak görüyorsunuz benim bildiğim her forum paylaşım formudur ama burası ücretli bir forumsa yapacak bir şey yok sağlıcakla kalın modlardan biri konuyu kilitlerse sevinirim.

Sanırım sende yazılanlardan bir şey anlamıyorsun..

Burası paralı bir site değil, bilgi paylaşım noktası.

Ve daha yaşın çok küçük olduğundan kimse kırmamak, hevesini bozmamak için bir şey yazmıyor küçük arkadaşım.

Dahası halen diretiyorsun böyle de böyle diye..

Ozaman şöyle anlaşalım, bana ücretsiz olarak yaptığın formatta 200 adet web sitesi hediye edeceksin. Ve bende sana tırtılın kralını yapıcam. Anlaştıkmı?

crytool

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım sende yazılanlardan bir şey anlamıyorsun..

Burası paralı bir site değil, bilgi paylaşım noktası.

Ve daha yaşın çok küçük olduğundan kimse kırmamak, hevesini bozmamak için bir şey yazmıyor küçük arkadaşım.

Dahası halen diretiyorsun böyle de böyle diye..

Ozaman şöyle anlaşalım, bana ücretsiz olarak yaptığın formatta 200 adet web sitesi hediye edeceksin. Ve bende sana tırtılın kralını yapıcam. Anlaştıkmı?

Creedwar abiciğim ben yazdıklarının hepsini anladım fakat ben 1 logo rica ettim ama logo istemenin ücretli olduğunu bilmiyordum bazı forumlar ücretsiz yapan grafikerler vardı ama ben bu forumdaki grafikerlerimizin bu yol ile para kazandığını bilmiyordum saygısızlığımı gördüyseniz affola daha yeniyim ve grafikerliği fazla bilmiyorum fakat öğrenebilme imkanım var ama ben nereden öğreneceğim onu bilmiyorum hevesim var şu an internette araştırıyorum video görsel olarak dersler bakacağım kusurumu gördüyseniz özür dilerim tekrardan belirtmek isterim.
ve ek olarak yaptığım ilk logoyu sizlerin görüşünüzü almak için burada paylaşacağım...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Creedwar abiciğim ben yazdıklarının hepsini anladım fakat ben 1 logo rica ettim ama logo istemenin ücretli olduğunu bilmiyordum bazı forumlar ücretsiz yapan grafikerler vardı ama ben bu forumdaki grafikerlerimizin bu yol ile para kazandığını bilmiyordum saygısızlığımı gördüyseniz affola daha yeniyim ve grafikerliği fazla bilmiyorum fakat öğrenebilme imkanım var ama ben nereden öğreneceğim onu bilmiyorum hevesim var şu an internette araştırıyorum video görsel olarak dersler bakacağım kusurumu gördüyseniz özür dilerim tekrardan belirtmek isterim.
ve ek olarak yaptığım ilk logoyu sizlerin görüşünüzü almak için burada paylaşacağım...

Salih, kusurun yok affedecek birşey de yok merak etme. Sadece burası için değil, her işin bir karşılığı olduğunu her zaman göreceksin.

Mesela, hayrına 1-2 web sitesi yaparsın zevkini alır referanslarını çoğaltırsın. Sonra başka bir yaptığından 2.000 TL kazandığın da dersinki ''Oh be emeğimin karşılığını aldım, o kadar da çok uğraşmıştım..haydi gideyim üst baş alayım, evinde bi kaç faturasını ödüyeyim..''

Yolun başında olduğundan burada bende dahil tüm yazan arkadaşlarım sana aynı şeyleri söylüyoruz. Yardımcı olabileceğimiz söylüyoruz. Sen başla biryerden yapmaya..nasıl düzelteceğini yazarız..Sen çiz nerede hata var ekleriz, sen sadece çalışmaktan yılma..Hazırcılıkla bir yere varamazsın. Sen yap, biz yanında olalım..

Birçok konu var site içinde. Neyi nasıl yapacağını gösteren konular, videolar, resimli anlatımlar...

Sen sadece bunarı takip et.. Birde şu web masterım gibi ünvanları kullanma..Sadece şuanlık öğrenmeye çalışıyorum de geç..

crytool

🌱Yeni Üye🌱
peki bana önerebileceğiniz dersler videolar linkler var mı ? yardımcı olursanız sevinirim

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
yaptığın logoyu paylaşırsan bak o zaman seve seve yardımcı oluruz sana, illa beğenmeyen, logoyu aşşalıyan çıkacaktır. ama hayat böyledir, her zaman iyi kötü eleştiri alırsın ama ne zaman yılmayıp şartları zorlarsan o zaman hedeflerine ulaşabilrsin...
Başarılar.