Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ArtCam Programı

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
günün sorusu;
1 topikte 3 kişi aynı anda banlanmıştır
neden?

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
sorunun cevabı imzanda yazıyo....:)

grfbilal85

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar ben saat imakatı yapan bir yerde çalışıyorum. Kadran tasarımı yapıyorum. Kalıp modellerini başka yerde yaptırıyorlar. Modelleri artcam programında yapıyorlarmış. Bende karar verdim boş kaldığım zamanlarda bu programı öğrenicem. Elimde art cam pro 2008 var. Fakat nasıl kullanacağım bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

alper81

🌱Yeni Üye🌱
master58 arkadaşım mail adresimi veriyorum eklersen görüşelim program hakkında bilgiye ihityacım var

alper_sakarya@************

ersoyoruc

🌱Yeni Üye🌱
Artcam modelleme işleri

Arkadaşlar;

Yurt dışında yerli bir kuyumcu firmasıyız.İş yoğunluğumuzdan dolayı şu an tasarım departmanımız yetersiz kalıyor,şu an için 50 tane model yaptırmak istiyoruz.Bizimle serbest olarak çalışarak jpeg resimleri model haline getirebilecek arkadaşlarlar ile çalışmak istiyoruz.

Lütfen ciddi olan arkadaşlar irtibata geçsin.

orucersoy@yahoo.com

Muhsin35

🌱Yeni Üye🌱
Selam Arkadaşım.

Art Cam pro programını şifresiyle nereden bulabilirim.

.saygılarla :Muhsin

errooyy

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar kolay gelsın artcamde yazıyı yuvarlagı tıklıyorum konutu verıp yazıyı yuvarlagın ustune oturtuyorum ama bu yazıyı cogaltmak ıstıyorum bılen bı arkadas varsa yazdımcı olmasını rıca ederım kolay gelsın

adige_saygin

🌱Yeni Üye🌱
artcam ile çizim yapmak biraz sinir bozucu tavsiyem istediğin çizimleri yazıları corelde yap eps formatında export edip artcam e import ederseniz geriye sade ce yukseklıklerı vermek kalır.

enesevrim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar kolay gelsın artcamde yazıyı yuvarlagı tıklıyorum konutu verıp yazıyı yuvarlagın ustune oturtuyorum ama bu yazıyı cogaltmak ıstıyorum bılen bı arkadas varsa yazdımcı olmasını rıca ederım kolay gelsın

yardımcı olabilirim fakat anlatmak istediğini anlamadım. Daha anlaşılır bir şekilde anlatırsan yardımcı olayım

enesevrim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rölyef çizimleriniz yapılır arkadaşlar iş arayan ilanlarımda ilanım mevcut oradan da bakabilirsiniz.

taka69

🌱Yeni Üye🌱
artcam öğrenmek istiyorum , izmirdeyim , yardım ve bilgi verebilen varmı

hcolak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fourmak.com
artcam güzel bir program. Ama fiyatı pahalı yani yaptığı işe göre fiyatı. Ancak reklam sektöründe kullanılabilecek çok daha güzel programlar var fiyatları da Düşük 200$ 300$ dan başlıyor. CAM programı üniversal g kodu üretir. Bir çok makinede g koduyla çalışır. Ama her makinenin kendine has postları vardır yani g kodu okuma ayarları. Makineniz ne olursa olsun her türlü programda çalıştırılabilir.

Yardım için FOURMAK CNC 2124823689

korny

🌱Yeni Üye🌱
artcam var bende kırık hemde dungle istemiyor gelip kurabilirm ve size egitim cdlerimide bırakabilirm sadece msj atmanız ve telefonuzu yazmanız yeterlidir teşekkürler ...

Uludaz46

🌱Yeni Üye🌱
bende Artcam kullanıyorum.

rlyef.jpg