Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gunelayvaci

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Senelerdir forum kullanırım, ilk kez burada "Avatar ekleyemedim" ,
yardım rica ediyorum.

Benzer konular

SMTdesıng

🌱Yeni Üye🌱
bende yapamadım baya bi bakındımda avatar eklemek için biyer yok nası yapcaz bunu :S :)

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
:)

Yj1TM.jpg

gunelayvaci

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sonunda nasılsa başardım ama, diğer forumlardaki gibi pratik bir durum değil, standart avatarın altında "Avatar yok, yükle" diyor, peki deyip tıklıyorsun, sonuç yok:)
İnat edip her yeri kurcaladım ve yaptım. Bir yanıt bile gelmedi adminden, hayret ettim, hiç bir moderatör okumadı mı sorumu sence? İlgisizlik güzel değil tabi.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Belki siz yüklemeyi başardıktan sonra gördükleri için, nasılsa hallolmuş yazmaya gerek yok diye düşünülmüş olabilir.

estainfo

🌱Yeni Üye🌱
bir şeyi yapmak çok dolambaçlı ve zor yollardan gerçekleştiğinde kullanılan bi anadolu deyişidir "hay babanın kemiğine" diye... her forumda bu ayarların tamamına yukarıdaki profile tıklayınca ulaşılır, burad anasayfada dön dur bul bulabilirsen. yani, pozitif anlamda bir iğnelemeydi ama yapılan işin de kendisineydi, herhangi birini hedeflemek amacında da değildim zaten o yüzden "o'na", "o şey'e" söylendim.

amma gevezelik oldu he, p.tesiden beri uyumuyom ade görüşürüz sonra, kestireyim acık taa 2 katalog var bitirmem gereken :p

selametle

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
bir şeyi yapmak çok dolambaçlı ve zor yollardan gerçekleştiğinde kullanılan bi anadolu deyişidir "hay babanın kemiğine" diye... her forumda bu ayarların tamamına yukarıdaki profile tıklayınca ulaşılır, burad anasayfada dön dur bul bulabilirsen. yani, pozitif anlamda bir iğnelemeydi ama yapılan işin de kendisineydi, herhangi birini hedeflemek amacında da değildim zaten o yüzden "o'na", "o şey'e" söylendim.

amma gevezelik oldu he, p.tesiden beri uyumuyom ade görüşürüz sonra, kestireyim acık taa 2 katalog var bitirmem gereken :p

selametle

O zaman yukarıda yardımı dokun için bu => butonu kullanıp bi berhudar et beni bari...:party:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Böyle bir sıkıntının daha önce olduğunu bilseydik inanın o kadar hızlı bir çözüm üretirdik...

Artık sayfalar arasında dolaşırken sağ taraftaki "Hızlı Menü" müzün üstüne tıkladığınızda açılan pencerede tüm gerekli olan bağlantılar mevcut. Ana sayfaya dönmedende istediğiniz sayfalar arasında dolaşabileceksiniz...

Saygılarımla.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Böyle bir sıkıntının daha önce olduğunu bilseydik inanın o kadar hızlı bir çözüm üretirdik...

Artık sayfalar arasında dolaşırken sağ taraftaki "Hızlı Menü" müzün üstüne tıkladığınızda açılan pencerede tüm gerekli olan bağlantılar mevcut. Ana sayfaya dönmedende istediğiniz sayfalar arasında dolaşabileceksiniz...

Saygılarımla.

:iloveyou: