Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

az kullanilmis a5 u locig tablet (istanbul)

madarin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.medyamutfak.com
az kullanilmis calisir durumdaki a5 u locig marka grafik tabletimi 100 ytl den satıyorum (sadece istanbul ici arkadaslara kargosu ile ugrasmak istemiyorum arti en ufak sorunda yada kullanimda takildigi yerde ulasabilsin istiyorum alici ) surucusu mausu kalemi sorunsuz calismakta satma sebebim hediye gelen bi a4 wacoma sahip olmam ilgilenen olursa pm yolu ile ulasabilir telefon verir elden teslim ederim laptop sahibi ise alici aninda kuruar calistiri ve kaba taslak calisma mantigini gosteririm arzu ederse .

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
mail adresinizi verir misiniz?

iletişim bilgilerini açıktan vermek yasak
diğer mesajınızda editlenmiştir
tekrar uyarılmayacaksınız
önce kuralları okuyup daha sonra forumdan faydalanmaya çalışın

nickimse

🌱Yeni Üye🌱
Ok. bundan sonra daha dikkatli olurum. peki bu ürünü satan kisiyle nasil irtibata geçeceğim? telefon ile mi?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
forumlarda PM ( özel mesaj) sistemi mevcuttur
siz buradan ürün ile ilgilendiğinizi belirttiğiniz taktirde satıcı kişi size iletişim bilgilerini özel mesaj yoluyla iletecektir

begumgizem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
markasını söylermisiniz?ve resimde koyarsanız daha sağlıklı bi karar verilir..

madarin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.medyamutfak.com
UC-LOGIC A5 GRAFİK TABLET WP8060/ 100 ytl

ürnü bir yıla yakındır kullanıyorum mouse u yedek uçları cdsi mevcut fiyatı 100 tl sadece sadece istanbuldan arkadaşlara satmayı düşünüyorum ürünün sıfır fiyatı 200 küsür yeni başlıyan biri için tablet almayı düşünen biri için iyi fırsat satmamın sebebine gelince wacom tablet edinmiş olmam .görüşmek isteyenler pm den cep nosu bırakabilir