Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Back to future

eskisehir3d

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karakterlet ve ağaçlar dışında tüm modellemeler eskisehir3d.com'a aittir.

ILK-EV.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik etmekle kalmıyor, imrenerek bakıyorum.
Değerli çalışmalarınıza emeklerine sağlık.

Mümkünse çalışma aşamaları, backroundlar, ekip, modelleme hakkında daha ayrıntılı bilgi ve brif verebilirseniz sevinirim.

Eksik olan parçayı video olarak eklemek lazım :)

Chuck Berry - Johnny B. Goode [HQ] - YouTube

eskisehir3d

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bütün çalışmalar bana ait. Yani tek başımayım :) modellemler i textureler, animasyonlar tek başıma boş zamanlarımda yapıyorum.Cinema 4d ve photoshop ve animasyonlar içinde sonyvegas kullanıyorum.yorumunuz için çok teşekkür ederim.Beni gözünüzde fazla büyütmüşsnüz gibi geldi.Elimden geldiğince yapıyorum.Tekrar teşekkür ederim.Bilgisayarım imın animasyona izin verdiği çalışmalarımda video olarak sergiliyorum.i7 16gb ram, 2/1 ekran kartı ver alıyor.Bu nedenle bazen tıkanıp kalıorum

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Back to future izlemiş ve hastası olan bir nesilden geliyorum :) Ve çalışmanız için sizi gözümde büyütmedim. Hak ettiğiniz derecede çalışmanızı tebrik ettim o kadar. :)

Marty McFly, Emmett Brown, Lorraine McFly, Biff Tannen, Jennifer Parker ile kalbimizde yer etmiş damarımıza basmışsın :)

Peki bu ticari bir çalışmamı? Yoksa boş zaman değerlendirmesi mi?

Her ikisi içinde çalışmak için bolca zaman ve çok daha iyilerinde bilgisayar donanımları diliyorum.

eskisehir3d

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benimde yaş 35 :) bende çok severim ve arasıra izlerim.Bu sitede ve diğer bir kaç sitede yayınlamış olduğum bütün çalışmlarımın hepsi öylesine yapılan çalışmalar.Ben bina ve iç mimari çalışmlarını sevmiyorum .diğer yapan arkadaşlar kesinlikle yanlış anlamasınlar ama , hazır modelleden hoşlanmıyorum.Bu nedenle özellikle çalışmalarımın açıklamasına neleri hazır kullandığımı yazıyoruım.Esasında bunu sormamışsınız ama yazmak istedim .Umarım yanlış anlamazsınız.Tek hayalim bir oyun firmasında yer alamktı ..ondana pek ümidim kalmadı.Biraz fazla içimi döktüm galiba.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benimde yaş 35 :)...teşekkür ediyorum.

''Karakterler ve ağaçlar dışında..'' diye açıklama yapmışsınız ben ondan dolayı büyük bir heyecan ile yazmıştım :)

Bende animasyon hayali ile girip, umutlarını kaybetmiş biriyim. İmkanlar, hayat şartları, hevesler değişti gitti. Ama tebrik ederim bence gayet ilerletmiş ve gayet potansiyeli zorlamış durumdasınız.

Karakterlerin yüz hatları gayet hoş..Anlaşma yapabileceğiniz bir çok sektör mevcut. Bence piyasada ki bir çok animasyon çalışmasını çöpe attırabilecek detay ve incelik var.