Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Balık Lokantası Logo Tasarımı

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar kendimi geliştirme amaçlı tasarladığım logo

balığı Illustratorde diğer tasarımları Corel Drawda yaptım iyi veya kötü yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :)

Benzer konular

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
1 gün içinde 40 görüntüleme var tek bir yorum yok :D

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel olmuş ben beğendim fakat yazı fontu bana kaba geldi. Eline sağlık.

Green Eyes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eriareklam.com
Daha Calligraphic font kullansan güzel olur. Aşırı Sade. Eğer mekana tasarlıyorsan logoyu, mekanın Lüxlük değerine doğru orantılı çalışmalar yapabilirsin.

alibabba

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşim ikinci çalışman hoş gözüküyo biraz daha çekicilik katabilirsin. Bunun için sıcak renklerden yardım al :)

uta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fena değil ama balığın çiziminde gözü rahatsız eden birşey var tam olmamış sanki...

mr.grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle merhaba Balık Lokanta sı logo tasarımını yorumlamak istedim LOGO TASARIM çok önemlidir fakat çok kısa yazacagım BALIK LOKANTASI diye oldugumuz gibi Balıgı koymak bence mantıksız fakat balık şeklinde tipografi ile çözebilirdin veya etkili çizgilerle çözmen daha iyi olurdu benm fikrim

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar söyledikleriniz bence çok mantıklı ben sadece çizime odaklanmıştım yazı karakterini bir an balık gibi anımsadım o yüzden seçtim aslında logo çizimlerinde bence çizen kişi kendisi yeni karakterler üretmeli font tasarımınıda kendi yapmalı zamanla herşeyin daha iyi farkına varıyorum siz yeterki hatalrımı söyleyin çok memnun oluyorum çünkü tekrar herkese teşekkür ederim :)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
İkinci çalışman güzel olmuş, ancak balığın aşçı şapkası balinaların su yüzeyine çıktığı zaman su püskürtürler ya onun gibi duruyor. Orada evet aşçı şapkası olmalı ama sanki biraz daha düzenlemek lazım.

Emeğine sağlık beğendim.