Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bana Logo Programı lazım yardımcı olurmusunuz..?

haylazoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo Programı lazım basit ve Çok iyi olan Bitane Program Tavsiye Ediceniz

Benzer konular

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo programı diye bir şey olmaz kardeşim. Logo yapmak, öyle muhasebe programı kullanmak gibi bir şey değildirki programı olsun. Tasarım programları vardır, o programları kullanarak logo yapabilirsin.

mstfbrk

🌱Yeni Üye🌱
basit olan var ama hiç bir zaman çok iyi değil
AAA Logo diye arat googledan

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben size bikaç logo programı sunabilirim. Bunlar; Corel, İllüstratör, Freehand...

Allah sizi inandırsın bu programlar aracılığıyla harika logolar yapabilirsin ama ufak bir ayrıntıyı es geçme derim; Tasarım sana ait. Programlar henüz tasarım yapamıyor.

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben size bikaç logo programı sunabilirim. Bunlar; Corel, İllüstratör, Freehand...

Allah sizi inandırsın bu programlar aracılığıyla harika logolar yapabilirsin ama ufak bir ayrıntıyı es geçme derim; Tasarım sana ait. Programlar henüz tasarım yapamıyor.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

:alkis::alkis:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logo programı diye bir şey olmaz kardeşim. Logo yapmak, öyle muhasebe programı kullanmak gibi bir şey değildirki programı olsun. Tasarım programları vardır, o programları kullanarak logo yapabilirsin.

Nasıl yok efendim ?
Hazır logo programları elbette var.
Örnek : LogoSmartz AAAlogo vb.

Çok özür dilerim ama soru ile alakasız ve hafiften alaya alma gibi bir cevap olarak seziyorum.
Bence direkt soruya cevap verseydiniz daha iyi olurdu.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ağlanacak halimize gülüyoruz değil mi?

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Örnek verdiğiniz LogoSmartz AAAlogo vb. programlarla logo yapmayı destekliyormusunuz?
Hepimiz bu programları kullanıp logo yapsak sizce nasıl olur?
(Yanlış anlamayın sadece merakımdan soruyorum.)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben böyle bir soruya gülerim.
Template ve hazır çılgınlığı aldı başını gidiyor, dün bir konu vardı 1.5 TL ye kart ve broşür tasarımı diye haklı aslında millet 1.5 tl de bile pazarlık yapmalı neden uğraşsın ki herşeyin hazırı var nasıl olsa. Emeğimizi bu şekilde alaylı başlıklar altında alanlara en güzel cevabı verenleri alkışlarımda, gülerimde...
saygılar

Son düzenleme:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Örnek verdiğiniz LogoSmartz AAAlogo vb. programlarla logo yapmayı destekliyormusunuz?
Hepimiz bu programları kullanıp logo yapsak sizce nasıl olur?
(Yanlış anlamayın sadece merakımdan soruyorum.)

Bunun adına bel altından vurma derler.
Benim destekleyip desteklememem bir şeyi değiştirmez.
Ben cevabın veriliş tarzına tepki gösterdim.
Burada bir program sorulmuş ya cevap verirsiniz (alay etmeden,usulünce),ya da okur geçersiniz.

Yanlış anlamadım efendim.Umarım merakınız giderilmiştir.

Ben böyle bir soruya gülerim.
Template ve hazır çılgınlığı aldı başını gidiyor, dün bir konu vardı 1.5 TL ye kart ve broşür tasarımı diye haklı aslında millet 1.5 tl de bile pazarlık yapmalı neden uğraşsın ki herşeyin hazırı var nasıl olsa. Emeğimizi bu şekilde alaylı başlıklar altında alanlara en güzel cevabı verenleri alkışlarımda, gülerimde...
saygılar

Üstte cevabı yazdım tekrarlamayacağım.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bel altından vurmadım efendim, yapmak istediğini sormuş; bende yapılması gerekeni tavsiye ettim.
Alay etme konusuna gelince estagfirullah, kalp kırdıysam affola...:s
Cevap verdiğim arkadaş için acı olabilir ama yazdıklarımın hepsi gerçektir.
Henüz prgramlar tasarım yapamıyor bildiğim kadarıyla ama illaki işi bilmiyorum ama logo yapacağım denirse; sitedeki ikonları indirip tavsiye ettiğim programlarla da yapabilir sizin tavsiye ettiklerinizlede. Bu yollardan birini kullanarak logo yapılıp burada yoruma açarsa, aa bu logoya benziyor, şu ikona benziyor diye eleştirme hakkımız olmaz; çünkü ona o yolu biz göstermiş oluruz. Bile bile yanlışı tavsiye etmek, yanlışın %90ına ortak olmak demektir.
Saygılarımla