Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bardağa yazı/resim monte etmek

smileh

🌱Yeni Üye🌱
Sa/As..
Arkadaşlar Beyaz kupa bardağa bi resim yada yazı monte etmek istiyorum ancak bardak kavisli olduğu için yazıya kavis veremiyorum.. Nasıl yapabilirim de bu yazının orjinal olarak bardağın üzerindeymiş gibi gösterebilirim.. şimdiden teşekkürler..

1966.jpg
1987.jpg

Benzer konular

1965seyfo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böylemi

bardak.jpg

Son düzenleme:

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshop transform perspektive yada warp secenekleri isini gorur

smileh

🌱Yeni Üye🌱

bir nevi hocam.. öğrenmek istediğim yazıyı nasıl sadece kenarlarını bükerek(içe doğru/sarmal) bi yere monte edebileceğim.. genellikle kare/dikdörtgen şekillere yazıyı monte edebiliyorum ama böyle bi bardakta takılı kaldım.. dersin konusunu anlatabilirseniz veya bi video linki verebilirseniz sevinirim.. kolay gelsin.. saygılar..

Not: birde yazının arkasındaki Mor taban yerine bardağın kendi zemini olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

aribilgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba;

Sevgili arkadaşım bu iş için Edit / Transform / Warp seçeneğini kullanabilirsin. Bu seçenek için Options panelinde hazır seçenekler bulunduğu gibi Warp hücrelerini çekiştirerek de istediğin sonuca ulaşabilirsin. Daha sonrasında da Renk modlarından multiply ya da farklı bir mod ile arka plana uyumlu hale getirebilirsin. Başarılar dileriz:)

1965seyfo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu Şekil istediğin Ayarı Tutturana Kadar Oyna Yazının Opaklık Ayarını Az Düşürebilirsin İşin Bittikten Sonra Katmanları Birleştir
yaptığın Şekil veya Yazının Etrafına Bulanıklık Uygula ki Resim Bütünleşsin Kolay Gelsin

balksz1.jpg