Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basım ve yayın teknolojileri bölümüne gitmeli miyim?

teknolabs

🌱Yeni Üye🌱
Meslek lisesi bilişim teknolojileri bölümü mezunuyum. Programcılık, operatörlük gibi bölümleri pek sevmediğim ve tasarıma yönelik ilgim olduğu için basım ve yayın teknolojileri bölümünü tercih etmeyi düşünüyorum. Bu bölüm hakkında okuyanlardan biraz görüş aldım ama bazıları iyi bazıları kötü diyor. Bu yüzden kararsız kaldım. Bölüm hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkür ederim.

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bn de basım ve yayın okuyorum marmara üniversitesinde ve gayette memnunum o birazda üniversiteden üniversiteye değişiyo çünkü bazı okullarda gazetecilik ağırlıklı bazılarında matbaa biz matbaa ve grafik derslerini görüyoruz bn seviyorum ve mesleğimden de çok memnunum

teknolabs

🌱Yeni Üye🌱
@mrt syr
Teşekkürler.

Gazi üniversitesinde ve iskendurun myo'da tasarıma yönelik eğitim yokmuş. Anadolu üniversitesine girme şansım var ama orada okuyan kimseyi bulamadım. Bilgisi olan var mı?

aychenur

🌱Yeni Üye🌱
tercih yabacam şimdi acil cevap lütfenn.. bu bölüme girerken mülakat falan oluyor mu ??

erkannz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mülakat falan yok.Ben marmara üniversitesinde basım yayın teknolojileri okuyorum dersleri de gayet rahat sıkılmıyosun sadece grafigin yanında matbaa ağırlıklı dersler var okadar.