Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

basım ve yayın teknolojileri en iyi eğitim veren üniversite

ayşi08

🌱Yeni Üye🌱
basım ve yayın teknolojileri en iyi eğitim veren üniversite neresi ltfn yadım :):smile:

Benzer konular

madcar

🌱Yeni Üye🌱
öyle bir üniversite yok, Baskı dersleri alacaksınız ama hepsi teoremde yeknikte birebir kendin araştırıp mürekkep yalamadan hiç bir şey öğrenemezsin.

ayşi08

🌱Yeni Üye🌱
hmms peki bide sadece matbaa mı öreniyoz

Aspel88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Basım ve yayıncılık bölümü var :) 2 senelik eğtim süresi. ama matbaa alanına yönelmek istiyorsan marmara üniversitesinde matbaa bölümü var 4 senelik. Ama arkdaşın da dediği gibi teori ağırlıklı eğtim alman yeterli değil okuduğun süre boyunca bir matbaa da çalışırsan daha başarılı olursun

ayşi08

🌱Yeni Üye🌱
hmm saolun zaten şu an stajyerlik yapıorum ilerletmek için araştırma yapıorum yine de saolun :)

brhmdkz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Matbaa Eğitimi Böölümü var.
İnternetten araştır istersen.
Adresi: www.gazi.edu.tr

panco2634

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.korhanyilmaz.com.tr
2 yıllık gitmek istersen eskişehir anadolu üniversitesi porsuk meslek yüksek okulu tasarım basım yayımcılık bölümü var hem teorik hemde uygulamalı dersler anlatıyorlar uygulamalı dersleri anadolu üniversitesi basım evinde görüyorsun hem üniversite okuncak bir şehir varsa oda eskişehirdir.

Umutbyk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öyle bir üniversite yok, Baskı dersleri alacaksınız ama hepsi teoremde yeknikte birebir kendin araştırıp mürekkep yalamadan hiç bir şey öğrenemezsin.

Var dostum Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek okulunda var
Ayrıca Okulumuzun matbaasıda var
Ben grafik tasarım okuyorum ve matbaada da ders görüyorum.

alp955

🌱Yeni Üye🌱
Basım Ve Yayın Teknolojileri

Yıldız Teknik Üniversitesi tüm dersler birebir uygulamalı atelyelerde ahşap baskı serigrafi uygulamalı, matbaa makinesine birebir uygulama imkanıda var pozlandırmayı yapıp baskı makinesine yerlerştirip baskı bile yaptırıyolar herkez bilip bilmeden sallamış yok diye.