Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bebeto kids giyim

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
0-6 yaş grubu için.

picture3es8.jpg

Benzer konular

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
1.logo gayet hoş olmuş..

graphic35

🌱Yeni Üye🌱
4 dışında hepsi çok hoş olmuş ellerine sağlık

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"Gülen yüz,gülümseme,sevimli surat vb" çocuk sektörü açısından etki olarak doğru etkiyi yaptığı muhakkak ama bu argümanları kullanırken doğru mesajı vermeniz gerekir."Tek gözlü bir "e" harfi" ile bunu yapamazsınız.Bu sevimli değil "anlamsız" olarak algılanacaktır.O kısmı bir bütün olarakta düşünmüş olabilirsiniz.O şekilde olsa bile bir "yüz" ifadesi algılanması zor.
Şahsi düşüncem "bebeto" yazısı konsept hoş ama daha anlamlı hale getirmelisiniz.
Kolay gelsin iyi çalışmalar.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1. logo çok güzel canım emeğine sağlık çok sevdim 1.yi cıvıl cıvıl olmuş:p

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
"Gülen yüz,gülümseme,sevimli surat vb" çocuk sektörü açısından etki olarak doğru etkiyi yaptığı muhakkak ama bu argümanları kullanırken doğru mesajı vermeniz gerekir."Tek gözlü bir "e" harfi" ile bunu yapamazsınız.Bu sevimli değil "anlamsız" olarak algılanacaktır.O kısmı bir bütün olarakta düşünmüş olabilirsiniz.O şekilde olsa bile bir "yüz" ifadesi algılanması zor.
Şahsi düşüncem "bebeto" yazısı konsept hoş ama daha anlamlı hale getirmelisiniz.
Kolay gelsin iyi çalışmalar.

tşk ederim yorumlarınız için.anlamsız demişsin bir yerde tek gözlü e harfi için bana kalırsa bu kişiden kişiye değişir.sonuçta herkesin algılaması ve zevki farklı ama tabi bu senin görüşün.saygı duyarm.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
tşk ederim yorumlarınız için.anlamsız demişsin bir yerde tek gözlü e harfi için bana kalırsa bu kişiden kişiye değişir.sonuçta herkesin algılaması ve zevki farklı ama tabi bu senin görüşün.saygı duyarm.

Beni yanlış anlamayın sakın.Düşüncelerim sadece çalışmanızla ilgiliydi ve açıklama gereği duymamın sebebi çalışmanızın daha olumlu,doğru bir sonuç vermesi adınadır.Şimdiye kadar hiç bir çalışmanın bütünü için "anlamsız" ya da benzeri ifadeler kullanmadım kullanmaktan da kaçındım.Yanlış anlaşılmak istemem.
Saygılar.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk 3 logoya baktığımız zaman genel olarak aynı oyunlar var. bir büyük harf bir küçük harf,ve e harfleri ile olan oyunlar. o yüzden çok büyük bir ayrıp yok desem bana kızmazsın umarım. arkadaşlarında sölylediği gibi 1 numara kendini öne çıkarmış,dikkatimi çeken ilk e harfi önde kalmış iken diğer harfler iç içe geçmiş durumda,o yüzden önde olduğu için çok dışarıda duruyor. 4.logo çalışmanı ben daha çok beğendim.sol kısımda ayırdığın (kulak yada burun) şekli farklı bir renkte denesen daha güzel olur gibi. ellerine sağlık arkadaşım. Kolay gelsin

deray_ca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. logon çok hoş olmuş. emeğine sağlık :)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
yo yanlış anlamadm tabiki biyerde anlamsız olarak algılanr demişsn yani ona karşılık yazdm.tugi sen 4ü seçtin ama ben yorumunu okur okumaz kendime güldm balon yapmaya çalıştm orda:)demekki üstünde çalışmam lazm bu izlenimi verdiği için.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende herkesle hemfikirim. !. log gayet başarılı. 4. logoda güzel..Her nekadar beğenmeselerde gülümseyen ağız espirisi güzel olmuş.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
tşk ederim.aslında ben 3.de beğendim ama sanırm 3.beğenen 1kişi.

soldier_159

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık çok hpş çalışmalar ama bence 1. kolay gelsin

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
1 Numara güzel olmus ancak e harflerinin arka planda birseylerden korkmus bir halleri var, belki bakis istikametlerini degistirerek daha sevimli bir ifade elde edebilirsin...onun disinda basarili bir is

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
tşk ederim.aslında arka deilde ön planda kalmş öyle dicektn herhalde.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
3 ile 4 arasında gidip geliyorum

sanki 3 yeni nesil logolardan
4 te yıllardan günümüze gelmiş bir firma etkisi uyandırdı bende

kolay gelsin seçim yapma zor gibi...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1. logo diğerlerine nazaran daha fazla amacına uygunluk taşıyor. Göze daha hoş geliyor
emeğinize sağlık

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
tşk ederim.cuma günü sunuma gidicek bakalım müşteri hangisini beğenicek veya beğenicekmi.