Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

beyoglu tarihi tramvay istanbul illüstrasyon

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mouse yapılan bir illüstrasyon

4420.jpg

Son düzenleme:

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fotoğraf üzerinde çizim mi yaptınız yoksa bu resime efektmi uyguladınız ? Sunduğunuz resim gerçek bir fotoğraf (!)

taksim.jpg

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
tebrik ederim her resim üzerinde photoshopla filter uygulamasında
bulunursanız illüstrasyon çalışması olur :D:D

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk bakışta dedim kendi kendime bu resim bence filter uygulanmış. ama resmin orjinalini görmeden bişey diyemedim. mrtaxy sayesinde onu da gördük.

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim üzerinden fırça ve mous kullanak yapıtım

Son düzenleme:

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Bende kıllandım amma olaydan bazıları fotoğraf gibi resim yapıyor sandıydım ki arkadaşta onlar gibi yapmış :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
aa aynısından bende yaptım.

VpHDB.jpg

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
graffi3D gerçekten bu işin doayeni olmalısınız :D "baytiyatra" üstadımız kadar iyi bir iş çıkarmışsınız. helal olsun size... hayran kalmamak elde değil :D :alkis::alkis::alkis:

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
graffi3D gerçekten bu işin doayeni olmalısınız :D "baytiyatra" üstadımız kadar iyi bir iş çıkarmışsınız. helal olsun size... hayran kalmamak elde değil :D :alkis::alkis::alkis:

zor olmadı, photoshopta dry brush uyguladım aynısı oldu, eğer arkadaş fırçayla çizmişse hakikaten çok uğraşmasına gerek yokmuş, ama bu dry brush

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkdaşlar emek var siz şimdi kafanızdan bu filtre kullanıp yapmışstırsınız diyorsunuz ama bende bilirdim filtre kullanmasın ama bunu mous ve firça çalışarak yaptım zaten photshop iyi kullan herkez yapar 15 yıldır kullanıyorum ilk photoshop 5.0 kullanmaya başladım nekadar çok uğraştım ve sonuç ortada ister inanı ister inanmayın o sizin sorununuz ben yaptığım bir şeyi paylaştım yorum yaparken saygı çerçevesin yitirmeden yapın.

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
16445.jpg
örnek illüstrasyon yüz çalışamsı görmek isteyen arkadaşlar için

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emek var diyorsun ama graffi3D nin efekt kullanarak yaptığıyla senin bize sunduğun resim arasında ufak bir fark bile yok kaldı ki illustrator çalışmalar yapıyorum diyosun photoshop la yaptığın resmi sunuyorsun kusura bakma ama kimse cahil değil burada.

ayrıca hiç bir mesajda size yapılmış bir saygısızlık yok.

belirtmeden de geçemicem; mous değil "mouse" yazmak zor ise "fare" de deniyor.

kolay gelsin.

Son düzenleme:

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshop illustrator arasındaki fark ney bana bir söylermisin temeline bakarsan ikiside aynı işi yapıyor ha bende biliyorum kimsenin cahil olmadığını ama e harfine harfini kafaya takrasa ben oda şüpelelinirim artık günüzmüde kısa harfler modası var onun için mouse demedimde mous dedim. birde illustrator programında yapalım farkı neymiş görelim

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshop illustrator arasındaki fark ney bana bir söylermisin temeline bakarsan ikiside aynı işi yapıyor ha bende biliyorum kimsenin cahil olmadığını ama e harfine harfini kafaya takrasa ben oda şüpelelinirim artık günüzmüde kısa harfler modası var onun için mouse demedimde mous dedim. birde illustrator programında yapalım farkı neymiş görelim

konuyu çok fazla uzatmamak adına size çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve aşağıda verdiğim konulara biraz göz atmanızı rica ediyorum, kolay gelsin.

https://www.grafikerler.net/photoshop-ile-illustrator-arasindaki-fark-nedir-t65975.html

https://www.grafikerler.net/photoshop-illustrator-t40233.html

baytiyatra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Illustrator vede corel bunlar vektörel tabanlı olduğunu biliyorum bunlar evet matbaa da kullanılanılıyor photoshop da fotoraf çalışmalarında kullanılıyor. ne fark ediyor ha photoshopda yapmışsın ha Illustrator sonuçtada böyle bir çalışılmış bir düşünce var sen o düşünceye yorum yap? ama artık uzatmasak gerçekten sağlıklı olur sende çalışmalarında kolay gelsin diyorum.

M

misafiradam

Guest
bunda mouse falan kullanılmıs ama sadece ayarlamalarda ben ınanmıyorum mouse ıle uzerınden kopya edılerek yada cizilerek ugrasılsın! kı bır arkadas zaten aynısını ''mouse ıle çizim yapmadan yapmıs'' buda demektırkı ...... sadece ve sadece filtre .....

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
simdiki teknolojiyle bir tıka bakıyor bu tip alışmalar gördüğüm kadarıyla buda bir tık