Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilge Adam Ve Netron

Aamir

🌱Yeni Üye🌱
Arakdaşlar Bu Siteye Üyeliğim Vardı Ama Aktifleştiremedim Tekrar Üye Oldum Herkese Merhaba Tekrardan

Arkadaşlar Sizin Bilgilerinize İhtiyacım Var Ben Yazılım Uzmanlığı Adında Bir Kurs Eğitimi almak İstiyorum Ama İstanbulda Olmadığım İçin Buradada Yetersiz Buluyorum Oraya Gelip Eğitimi Alıcam Şöyle ' kurs Arasında Kaldım Bilge Adam Ve Netron Bu İkisi Hakında İyi Ve Kötü Yorumlar Var Bilemedim Emin Olamadım Sizlere Sormak İstedim Zaten 2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum Yazılıma Yönelmek İstiyorum Geliştirmek Babında Tabi Yazılım Yada Sitem Uzmanı Olarakta Sizlerin YArdımını Yorumlarını Bekliyorum Yazılımsa Hangi Programlar Geleceğe Dönük İş Rahatığı Olanak Sağlayacak Programlar Öneririrsiniz Kurs Hakkındaki Bilgileriniz... Ve Fiyat Aralığını Şimdiden Tşk Ederim...Tüm yorumlarınızı Bekliyorum

(ARKADAŞLAR SİZİN ÇEVRENİZDE EĞİTİM ALMIŞ ŞUANDA NE OLARAK ÇALIŞTIĞINI VE EĞİTİMİNİ ÖĞRENİRSENİZ İYİ OLUR ÇÜNKÜ ONLARINDA YORUMLARI ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN BANA...)

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir kaç x.000 lira vereceksin ve karşılığında alacağın sadece bir belge.Ben senin yerinde olsam işi bilen ve piyasaya prof iş yapan birisinden ders alırım.Kursa vereceğin paranın belki yarısına daha çok bilgi edinirsin tek eksik sana belge veremez ama iş başvurusunda o insanı ref gösterirsin eğer gerçekten iyi birşeyler öğrendiysen.
programalama olarak c++ da sağlam bir şekilde nesneye dayalı programlama öğren onu öğrendikten sonra zaten işin mantığını kavramış olacağından yeni bir dili kendin 10-15 gün içinde öğrenebilirsin.

Aamir

🌱Yeni Üye🌱
tamam da bilge adam önerdiler oda aldığın belge herşeye yeter dediler valla kafam iyice karıştı

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben iş veren olsam elindeki belegeye değil senin bilgine,iş tecrübene ve geçmişte çıkardığın ilere göre iş veririm veya vermem.Bu heryerde böyle bilge adam bir zamanlar bir artı oluyordu ama çok boş insan saldılar piyasaya. Bence oraya verilen milyarlara yazık

Aamir

🌱Yeni Üye🌱
bilgisayar şirketinde çalışıcam biliyorum kendimce birşeyleri yazılım donanım fark etmiyor kendimi geliştirmeyi istiyorum onuda geçtim... prof yada bilen birini bulmak zor istanbula geldiğimdedeeliştirmeye Yönelik Diyildi Bana

kemal82

🌱Yeni Üye🌱
sertifika önemli fakat kendini geliştirebilmen çok önemli.
Egitimi alacagın yer bilgeadam olsun cunku egitim ve egitim icerik çok iyi otutturulmus ben suan bilgeadam ebuzzıya subesındeyım egıtım alıyorum.

codebehind

🌱Yeni Üye🌱
selam,ben de daha önce bilgeadamdan eğitim aldım.gayette memnun kaldım. doğru çok çalışman lazım ama bu da office değil ki kitap alıp öğrenesin.profesyonel destek alman bence gerekli.kurum olarak ve eğitmen kalitesi olarak bilgeadamın fazlasıyla iyi olduğunu düşünüyorum.bence hiç düşünme. syg.

qwerty1111

🌱Yeni Üye🌱
Bilge Adam'a gittiğin zaman mini etekli bakımlı satış personelleri seni karşılicaktır. sana süslü püslü laflar söyleyip biz piyasanın %70 ine sahip bir kurumsal bir firmayız sana iş garantisi sunuyoruz deyip seni kandırmaya çalışıcaktır o ablalar. Şayet kanıp onlara önüne atılan sözleşmeyi imzaladığın zaman ders başında işe yeni başlamış öğretmenler gelecek sana nette gördüğün videolardan farklı bir şey anlatmayacak. Onlar senin isteklerini karşılayamacak. Herşey senin çabana bağlı. Burda savunduğum nette görülen videolar değil elbette ki.. Anlamadığın birşeyleri sormadan bu işi öğrenemezsin ama avuç dolusu parana yazık etme derim Bilge Adam'a para verip. Diğer Kursların eğitim kalitesinide bir araştır. Tek bir markaya takılıp kalma.

nusaburek

🌱Yeni Üye🌱
araitırma iyi tabiiiki am bir kusa da gitmek lazım. kendimden biliyorum. tek başına çooook uzun sürede yada hiç bir zaman öğrenemeyeceğin konuları daha kısa sürede bir kura giderek öğrene bilirsin. çünkü forumlarda videolarda bir yere kadar. denemesi bedava. ben de öğrenme şini hızlandırmak için zamanında 1 yıl kadar eğitim kurumlarını araştırdım. sonunda bilgeadamda karar kıldım. eğitim bitti ama hala faydasını görüyorum.

Aamir

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür Ederim bilgileriniz için dikkate alıcam söylediklerinizi alt temelim var zaten yazılımda elbetteki çok çalışmak gerekli bunun farkında olaraktan bu yöne daha bi eğimli davranıyorum...sevdiğim bir meslek geliştirmek isterim kendimi bilge adam heryerde yani her bir şubesinde eğitim aynı verilmiyormus öyle duydum hangi şubeleri daha iyi olur sizce?

fıstık-supiye

🌱Yeni Üye🌱
benden sana bir tavsiye aklın başındaysa bilge adama sakın gitme yaptıkları tek şey fazlaca para alıp az ders vermek oluyor ben gittim iğrenç bir eğitimi var tavsiye etmem...