Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilginize ihtıyacım var (iç mimarlık)

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar güzel sanatlar fakultesı iç mimarlık bolumu ıcın yetenek sınavı var mı ?benım bildiğim sadece Hacettepe Unıversıtesnde yetenek sınavı yok

Benzer konular

sanlıreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vallaha arkadaşım paran varsa yeteneğe o kadarda gerek yok özel bir üniversitede 2 yıllık bi bölüm ondan sonra dgs ile küçük bir puan alırsın yine 4 yıllığına gidersin bu kadar basit türkiyede mimar olmak yeteneğe gerek yok paran olsun yeter :)

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ozel unıversıte hıc dusunmedım 4 yıllık okumak ıstıyorum kısmet artık bakalım:)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel sanatlar için iç mimarlık yetenek sınavları var özel okul yerine yeteneğini kullanıp girmende yarar var diye düşünüyorum.Başarılar..

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
meslek lısesıyım ve bunun egıtımını alıyoruz bır unıversıte ıcın 3 bın kısı basvuruyo ve sadece 30 kısı alınıyor bu adaletsız madem meslek lıselerı ıcın ara eleman dıyosunuz ozaman 4 sene aldıgımız egıtım ardından yetenek sınavıda neyın nesı.bolum degıstırsek puanımız dusuyor...turkıyenın sınav sıstemını kınıyorum! hayatımızı sınavlarla doldurdular

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
meslek lısesıyım ve bunun egıtımını alıyoruz bır unıversıte ıcın 3 bın kısı basvuruyo ve sadece 30 kısı alınıyor bu adaletsız madem meslek lıselerı ıcın ara eleman dıyosunuz ozaman 4 sene aldıgımız egıtım ardından yetenek sınavıda neyın nesı.bolum degıstırsek puanımız dusuyor...turkıyenın sınav sıstemını kınıyorum! hayatımızı sınavlarla doldurdular

Bende meslek lisesi grafik tasarım çıkışlıyım.Ama öyleyim diye kendimi ara eleman olarak görmedim çalıştım ve yetenek sınavını kazandım.
Türkiye'nin sınav sisteminde kınancak birçok şey var haklısın.Ama oturup buna sitem etmek yerine seni ara eleman olarak gören arkadaşlara gerçekte ne olduğunu göster.Emin ol bu senin elinde.

semihcosgun

🌱Yeni Üye🌱
çoğu üniversite artık alıyor arkadaşım kütahya da çukurova da ve daha birçok yer sen hazırlan inş. başarılı olursun bende o bölüme hazırlanıyorum

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendımı ara eleman olarak gormuyorum turkıye.nın kendısı bunu dıle getırıyor.yaklasık 6 ayımız fılan kaldı artık elımızden gelenı yapıcaz