Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
OKULUMUZDA YAPILAN LOGO TASARIM YARIŞMASINDA BİRİNCİ SEÇİLEN LOGOM SİZLERİN BEGENILERINİZE :) BİR LOGODAN FAZLASINU-I BEKLEYENLERE
PWrbZ.jpg

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baktım güzel kardeşim de bu logo alışagelmiş okul logolarından farklı :)

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim logo içerigi bakımından
kalem ucu okula adına veermiş degerli bi şairimiz
insan figürleri ise ögretmen ögrenci profili
yorumun için teşekkür ederim :)

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
yorumları okumasam ben onun kalem ucu oldugunu anlıyamicam...anlattıgınıza göre logonun senaryosu güzel fakat tasarımsal bir bütünlük yok.renk uyumsuzlugu var bana kalırsa insan figürleriyle kalem ucu dediğiniz şeklin bence ahenk içinde olması daha güzel olurdu gibi..her nesnede ayrı renk var 2006 nın sağında ve solundaki nesneler başka semtin çocukları gibi kalmış bütünlük göremedim ama emeğinize sağlık tabiki

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir logodan fazlasını bekleyenlere evde börek açılır mı demek istedin? Çok iddaalı bir yazıya karşın yanlışların:

* Tarih kısmında (2006) iki kare arasında ki ortalama yanlış.
* Kalem ucu diye bahsettiğin, divit ucudur. Ve uç kısmı bu kalınlıkta olan bir divitin ucunda yuvarlak bir topuz vardır. Yani uygulama hatası söz konusu.

Kendinize güveninizin olmasını anlıyorum. Ama bu kadar iddaalı konu başlığı yazmayın derim.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir logodan fazlasını bekleyenlere evde börek açılır mı demek istedin? Çok iddaalı bir yazıya karşın yanlışların:

* Tarih kısmında (2006) iki kare arasında ki ortalama yanlış.
* Kalem ucu diye bahsettiğin, divit ucudur. Ve uç kısmı bu kalınlıkta olan bir divitin ucunda yuvarlak bir topuz vardır. Yani uygulama hatası söz konusu.

Kendinize güveninizin olmasını anlıyorum. Ama bu kadar iddaalı konu başlığı yazmayın derim.

Sanırım bu güven 1. seçilldiği için bu küçük grafiker adayı arkadaşımıza yüklenmiş ama aslında gerçekten görmeyi araştırmayı en iyiye ulaşmayı öğrendiğinde bu güveninin yersiz olduğunu öğrenecek nese bu kısmı geçelim..Arkadaşımın söylediklerine katılıyor ve ilaveten şunları söylemek istiyorum; o divit ucu görseli çok kötü ve konusu okul bile olsa orada alakasız duruyor kötü bir görüntü olmuş hayal gücünüz geniş olabilir ama tasarımda gerekli olan mantıklı bir hayal gücüdür divit'in üstündeki çizmiş olduğunuz shape fena değil biraz daha geliştirilip güçlendirilebilir ve o zaten tek başına bu logotype çalışması için yeterli olacaktır...

ecemmdenizz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
O isimde okul varmı BEYLÜKDÜZÜ cahit zarifoğlu lisesi DİYE
Beylikdüzü olmasın bu hatayla nasıl birinci seçildi o logo anlamadım doğrusu

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O isimde okul varmı BEYLÜKDÜZÜ cahit zarifoğlu lisesi DİYE
Beylikdüzü olmasın bu hatayla nasıl birinci seçildi o logo anlamadım doğrusu

Ünü fazla duyulmamışta olsa CAHİT ZARİFOĞLU diye bir yazarımız var.YAZIKKI BIZLER BU DEGERLİ ŞAHSİYETLERİN ADLARINI DAHİİ BİLEMİYORUZ:sweating:

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaş Beylük yerine Beylük olmasın demiş.

Bu arada çalışman güzel emeğine sağlık.

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim yorumun için :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ünü fazla duyulmamışta olsa CAHİT ZARİFOĞLU diye bir yazarımız var.YAZIKKI BIZLER BU DEGERLİ ŞAHSİYETLERİN ADLARINI DAHİİ BİLEMİYORUZ:sweating:

İyi kaptırmışsın kendini :D ama semt isminden bahsediyor arkadaş yazardan değil, ki bende beylükdüzü diye bir yer hiç duymadım.

lance

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cidden özür dilerim kusura bakmayın dikkaten kaçmış bi ayrıntı ki sayenızde düzelttim :)