Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
arkadaşlar normalde üsttekini beğenildi ve yapıldı ama ben alttakini beğenmiştim neyse
şimdi biliyorsunuz internet cafeler çoğunluk oyunlara döndü bende bu amaçlı biraz uçuk kaçık bişe yapayım dedim:)
belki bazıların hoşuna gitmeyebilir ama aldığım istihbaratlara göre tabela herkesin hoşuna gitmiş
geçenler sürekli baktıklarını söylediler zaten bizim milleti bilirsiniz adamlar abi yazı büyük olsun dikkat çeksin der al işte dikkat çeken bir tabela:)

cEa_TABELA_1.jpg

4hy_TABELA_2.jpg

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence ikiside güzelll ellerine sağlık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kadar çok maskot olmasını yada böyle dolu dolu bir tabela olmasını müşteri istedi değilmi ?...

graf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gökhana katılıyorum müşterinin tercihi mi ?yoksa sizin müşteriye sunumunuz mu?müşteri beğendiyse bile onu ikna edemedinizmi?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
gökhana katılıyorum müşterinin tercihi mi ?yoksa sizin müşteriye sunumunuz mu?müşteri beğendiyse bile onu ikna edemedinizmi?

Müşteri bazı zamanlarda ikna olmuyor benimde başıma çok kez geldi. Bunun gibi anlatılmıyor bazı yerlerde.

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşterinin isteği tabelasında pc oyunlarının olması bende benim hoşuma giden oyunların güzel resimlerini tabelaya koydum birde ben fazla ikna etme derken elimden geldiği kadar ikna etmeye çalışıyorum baktım yine kendi bildiğini okuyursa sen bilirsin diyorum müşteri her zaman haklıdır( bu lafı birisine yediricem ama ne zaman:))

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
bu işi müşteri yapmış onun için yorum yok :D ama emeğine sağlık ziyanlar
benim en çok dikkatimi çeken konu şu; bu gibi iş yerlerinden pc i oyun harici kullanan yok ama kapısında yada tabelasında cafe yazıyor oraya lüx atari salonu yazılsa daha uyumlu ve güzel olmaz mı:D

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık ziyankar evet dikkat çekici olmuş bence amacına ulaşmış.
Bu aarada ben de 2. yi daha çok beğendim :) superman tabeladan çıkacak gibi duruyo.

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
belgin teşekkür ederim ama supermam değil spiderman:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Ziyankar o dediğinde "supermam" değil superman :)

Şaka bir yana tasarımındaki font ve font seçimini biraz daha karakterler ve fona uyumsağlayacak bir şeyler seçseydin güzel diyebilirdimn. Fakat şu anda sanki oraya daha sonradan yapıştırılmış gibi duruyor. Bu arada biliyorum müşteri bu font u ve rengi seçti ama bende yorum yapmadan geçemiyeceğim.

Red-Blooded

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikerler.net
güzel olmuş tasarım ama net cafelerin en büyük kozu olan half life sounter strike knight onlie karakterleri koysaydın daha iyi olabilirdi ?

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟

haklısısn ziyankar işte klavye sürtştü kemiği yokki tutasın... :p ben de bilmiyom superman nerden çıktı halbuki spiderman ı o kadar da çok severim ki :D
karıştırmışım işte...

isacan

🌱Yeni Üye🌱
ellerıne sağlıkkk cok hos olmuslar ama bana faazla resım kullanılmıs geldıı

laciturk

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmada ki basit ancak hedefine ulaşan mesajın yanında yorumlardan birinde ki "lüx atari salonu" cümlesi çok hoşuma gitti....

Müşterinin, müdürün, patronun vs... sanattan az anlaması bazı zamanlar daha iyi oluyor sizi fazla uğraştırmıyorlar, bir de anlayıp en yaratıcı olanı isteseler ne yapardık ;)

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş eline sağlık... zamanına yazıkkk... (müşteri yüzünden... ;))

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence internet cafe diyince tek oyun yerı değildir . bilgi paylaşım yeri yada intenete giripde haber okuya bilir. bence birazdaha kültür açısından bir kaç sey yapsaydın daha ön plana cıkardı.yinede ellerine sağlık..

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine Sağlık Güzzzel Olmuş Keşke Örümcek adam 3 koysaaydın:D:D:D