Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

internetin gelişimi hakkında deneme bir afiş tasarımım

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
almacopy.jpg

internet gelişmesi hakkında yapmıstım bu çalışmayı umarım beğenirsiniz.yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.eleştirici olalımki hatalarımı göreyim düzelteyim : )

Benzer konular

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
buda yedek olarak yapmıgımdı yorumlarınızı bekliyorum : ) yolun basındayım eleştirirseniz sevinirim
alima.jpg

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Bence birinci calismaniz cok karamsar biraz renk katmayi denemelisiniz, ikincisi birinciye nazaran daha iyi ama gorsel olarak biraz daha verimli kaynaklar kullnmalisiniz. Ayrica afislerin bir slogani ya da ciklayici bir metni yok...

Bence bol bol tasarim inceleyip bol bol arastirma yapmalisiniz.. Tesekkurler

bigmuntha

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.umaycubukcu.com
Evet sanırım öğrencisiniz, çalışarak kendinizi geliştireceksiniz... İlk çalışma bence de çok karamsar olmuş, 2. çalışma da bana basit geldi. Ama şevkinizi kırmak istemem, gittikçe daha iyileride çıkacaktır, emeğinize sağlık...

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
yeni başladığınız açıkça belli oluyor. 1. çalışmanın karamsarlığına katılıyorum. 2. çalışmayı ise karışık ve ne anlatmak istediğini bilemez buldum.
Deneme yapmak için çok kolay bir konu seçmediğini de belirtmek isterim.
iyi çalışmalar...

FURKANN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pinkbeear.com
oldukça büyük:D eleştiri yapayım yapmasınada dogru düzgün göremiyorum,, emeğine sağlık.

ofluvahdet

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cyber-warrior.org
İlk olarak 1. çalışma normal afiş boyutunda değil.Bide internetin gelişimi hakkında biraz daha araştırma yap domain uzantıları yerine internetin gelişimini daha iyi anlatan şeyler bulabilirsin...