Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir kaç Manipülasyon denemesi

LotusCh

🌱Yeni Üye🌱
Ps cs6 ile uzun zamandan beri uğraşıyorum ve de amacım üniversitede Grafik üzerine iyi bir yer kazanmak ve bu işi sadece yapmayı sevdiğim için yapıyorum umarım başarılı bulmuşsunuzdur önerilerinizi bekliyorum :)

Bir kaçı manipülasyon alanına girmez ama değerlendirirseniz sevinirim.

(Yaş 17)

Deneme 1 : Çok eskiden yaptığım, bi arkadaşın oyun kapağıydı bu karanlık temalı bi harabenin üstüne ekledim diğer materyalleri.

Deneme 2 : Sade bir Türk bayrağının üstüne ekledim diğer elementleri (Barış sembolü,İstanbul silueti,Osmanlı arması ve diğer ayrıntılar.

Deneme 3 : Bu da bu aralar yaptığım bi çalışmadır aslında arkaplan da daha farklı bi şey vardı daha sonra üstünü kaplayıp vazgeçtim fakat şimdiki hali de fena değil arka plan da karanlık bi orman vardı fakat dediğim gibi üstünü kapladım ve şuan ki hali gönlümü daha hoşnut etti. diğer elementleri de üstüne ekledim. Yazı tipini fotoğraf konusuna uydurmaya çalıştım umarım olmuştur

Deneme 4 : Bi firmada çalışıyorken benden istenilen şey bi ürün reklamıydı bu ürünün ismi 'Yılan yağı' genelde aktarlar da satılır. Arka plan da kıvrılmış bi ahşap efekti ve diğer detayları da üstüne ekledim çok az oil painting kullandım

Deneme 5 : Eski bi arkadaşımın bana kendimi tanıtabileceğim bir logo yap demesi ile ortaya çıkmış bi çalışmam buraya uygun gördüm umarım beğenmişsinizdir arka plan sadece bi kurukafa siluetinden ibaret üstünde ki kod dizilerini kendim manipüle ettim renk ve diğer ayrıntılar da aynı şekilde.

Deneme 6 : Bu biraz basite kaçmak gibi oldu ama tam bir Manzara arkaplanına eklediğim sadece gördüğünüz kuşlar ama burada yapmak istediğim şey renklerin bir biri ile kaynaşması ile alakalıydı bu fotoğrafın öncesi gece idi şimdi şafak vaktine çevirdim bunun ismi 'Break of dawn' olsun :)

Deneme 7 : Bu da ilk çalışmalarımdan biri, Karakter ile arkaplanın birbiri ile alakası olmasa da :D Gayet iyi görünüyor Arka planda gördüğünüz manzarayı kullandım aslında orada gördüğünüz kaz adeti 1 di ben klonlayarak 3 yaptım orjinal kazın boyutu orta boylu olan dı, diğer ayrıntıları da üstüne kattım ışık ve efekt ile biraz oynadım.

Hepsi bu kadar değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

3DJ0BO.png

oglvPo.png

WnR52q.png

j5RZJG.png

ZDR42A.png

vE79YR.png

94lyvQ.png