Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir otomotiv firması için yaptığım çalışmalar

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk çalışma klasik galeri logosu zaten :) eleştirilerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler...

hasbalotogaleri.jpg

geomania

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk logoda sanki "asık, üzgün vs. surat ifadesini çağrıştıran semboller var gibi. bu da hiç bir müşteriyi çekmez.
ikinci logo şekil olarak harley havası katsa da güzel görünüyor. fakat logo tasarlarken özellikle küçük boyutlarda kullanıldığında kayıp olmayacak şekilde tasarlamak lazım. örneğin mevcut firmanın faturasına veya kaşesine konduğunda oldukça ufalacaktır. mesela "otomotiv" yazısı bu boyutta iken dahi pek okunabilir değil, küçüldüğünde daha da kaybolur. bunu dikkate almayı unutma derim.
son logoda direksiyon başındaki sürücü tasarımı sana aitse bence hoş duruyor ama sadece o kısımları. gerisindeki renk ve harflerin bolduğu logoyu boğuyor. grinin bu tonu yorucudur. biraz daha açık ve harfleri çekici fontlar kullanarak düzenlersen daha hoş olabilir.
çalışmalarının devamını bekliyoruz.
emeğine sağlık

redarch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaş bütün yorumu yapmış başka dicek bir şey yok...

logo üserinde biraz daha çalış bence...emeğine sağlık...

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok güzel ve başarılı. Tebrikler. Sadece renkler biraz sönük geldi bana hepsi bu.

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk logoda sanki "asık, üzgün vs. surat ifadesini çağrıştıran semboller var gibi. bu da hiç bir müşteriyi çekmez.
ikinci logo şekil olarak harley havası katsa da güzel görünüyor. fakat logo tasarlarken özellikle küçük boyutlarda kullanıldığında kayıp olmayacak şekilde tasarlamak lazım. örneğin mevcut firmanın faturasına veya kaşesine konduğunda oldukça ufalacaktır. mesela "otomotiv" yazısı bu boyutta iken dahi pek okunabilir değil, küçüldüğünde daha da kaybolur. bunu dikkate almayı unutma derim.
son logoda direksiyon başındaki sürücü tasarımı sana aitse bence hoş duruyor ama sadece o kısımları. gerisindeki renk ve harflerin bolduğu logoyu boğuyor. grinin bu tonu yorucudur. biraz daha açık ve harfleri çekici fontlar kullanarak düzenlersen daha hoş olabilir.
çalışmalarının devamını bekliyoruz.
emeğine sağlık

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Logoların tüm tasarımları (direksiyondaki mutlu insanlar da dahil) bana ait. "otomotiv" yazısının tam okunmaması da boyutlandırmadan kaynaklanıyo. vektörel olarak küçültülürse bi sorun olacağını zannetmiyorum.

Çok güzel ve başarılı. Tebrikler. Sadece renkler biraz sönük geldi bana hepsi bu.

Teşekkür ederim. Renk konusunda geomania gibi sen de haklısın. Aslında beni de pek tatmin etmedi bu renkler. Biraz daha çalışıyım üstünde en iyisi :)