Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Soru Daha...

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir forumda üyeler ,Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri
modlar ise Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri
yalan söylemekteler, diğer günlerde ise doğruyu söylemektelermiş.

üyelerden biri : Dün yalan söylüyordum.
modlardan biri: Ben de.

SORUMUZ: Bugün günlerden nedir?

Benzer konular

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
persembe olur mu ya olur sa da nasıl olur.ben olaya soyle yaklastım.uyelerden bırı dun yalan soyluyordum derken gercekten yalan soyluyordu aslında dun dogruyu soyluyordu.modlardan bırı de aynı sekıldeydı.uyelerın ve modların yalan soylemedıgı zaman bı tek pazar gunu kalıyor.o zaman gun pazartesıdır.:D:D:Dcok sacma olucak ama :D:D oole ...ya da bırı acıklayabılır mı nasıl persembe oluyo ktakıntı yaptı gozum seriyo
:D

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
labirente döndü burası

üyeler pazartesi salı çarşamba yalan söylüyorsa pazartesi salı çarşamba günlerinin birinde dün yalan söylüyordum diyemez çünkü doğru söylüyor o günlerde zaten yalan söylemesi gerekiyor...doğru söylüyorsa o günlerin dışında kalan günlerden birinde söylemesi gerekiyor...perşembe cuma cumartesi pazar günleri kalıyor geriye ve aynı anda modlarlada kesişmesi gerekiyor..yani perşembe cuma cumartesi günü olmalı...üye dün yalan söylüyodum dediği için perşembe günü uyar...modlarında perşembe günü yalan söyleme günü olduğu için çarşamba günü yalan söylemediği halde perşembe günü dün bende yalan söylüyordum diye yalan söylüyor...yani perşembe....çok mu karıştı yoksa ben mi karıştım yav labirente döndü burası:)):)):))