Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Indesingda sayfa yi baska bir IND ye tasidigimizda sorun oluyor

ahm07

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Indesignda hazirladigim bir sayfayı baska bir indesign belgesi açıp ordaki sayfaya tasidigimda fontlar değişiyor. Ornegin orjinal sayfadaki font LATO Light ise diger dokumana yapistirdigim sayfada font LATO Regular oluyor. Bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

Tesekkurler

Benzer konular

zaratt

🌱Yeni Üye🌱
Bende de aynı problem var, can sıkıcı.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba,

Indesignda hazirladigim bir sayfayı baska bir indesign belgesi açıp ordaki sayfaya tasidigimda fontlar değişiyor. Ornegin orjinal sayfadaki font LATO Light ise diger dokumana yapistirdigim sayfada font LATO Regular oluyor. Bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

Tesekkurler

İlgili metin alanlarına bağlı paragraf stilleri varsa kontrol edin. Kaynak sayfadaki stildeki font ile hedef sayfadaki stildeki font farklı olabilir ve stil isimleri aynıysa hedef sayfadaki stil geçerli olur.

ahm07

🌱Yeni Üye🌱
zaten ilk aklıma gelen stillerle alakalı birseyler olması fakat hedef sayfada stil yok boş bir sayfa açıyorum ve yapistirdigimda fontlar otomatik olarak değişiyor

ahm07

🌱Yeni Üye🌱
İlgili metin alanlarına bağlı paragraf stilleri varsa kontrol edin. Kaynak sayfadaki stildeki font ile hedef sayfadaki stildeki font farklı olabilir ve stil isimleri aynıysa hedef sayfadaki stil geçerli olur.

zaten ilk aklıma gelen stillerle alakalı birseyler olması fakat hedef sayfada stil yok boş bir sayfa açıyorum ve yapistirdigimda fontlar otomatik olarak değişiyor

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kaynak sayfadaki doküman package edilmiş bir doküman mıdır? Eğer öyleyse dediğiniz gibi yapabilir. Şöyle bir yöntem izleyebilirsiniz işe yarayabileceğini düşünüyorum. Kaynak dokümanı açın ve farklı bir isimle kaydedin ve sayfa içeriklerini silin daha sonra orijinal kaynak dokümanı tekrar açın buradaki sayfaları az önce ismini değiştirmiş olduğunuz dokümana birde bu şekilde taşımayı deneyin.

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
İşletim sisteminiz nedir.

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
İşletim sisteminiz nedir