Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bmp jpeg orta cözünürlükteki halı deseni

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱
arkadasla cok özür dilerim eger yanlış yere konu acmıssam ben desinatörüm ve bna bmp jpeg orta cözünürlükteki halı deseni çıkarabilecegim 1000 ne yakın resim lazım lütfen arsıvinizde varsa paylaşın yada önerebiliceginiz site ismi nolur yadımcı olun:emo1:

Benzer konular

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadasla cok özür dilerim eger yanlış yere konu acmıssam ben desinatörüm ve bna bmp jpeg orta cözünürlükteki halı deseni çıkarabilecegim 1000 ne yakın resim lazım lütfen arsıvinizde varsa paylaşın yada önerebiliceginiz site ismi nolur yadımcı olun:emo1:

bir kaç örnek resim eklerseniz , elimde size uygun birşey varmı bakayım arşivime

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱
background tarzı vektörel tarzı çicek resimleri geometrik şekiler kartvizit göze güzel ve farklı görüne bilicek seyler lütfen yardımcı olursan sevinirim 2 gunum var

bir kaç örnek resim eklerseniz , elimde size uygun birşey varmı bakayım arşivime

senden cevap bekliyorum:sweating:

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Son düzenleme:

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
senden cevap bekliyorum:sweating:

burada daha önce paylaşmış olduğum büyük bir arşiv var,

partlar birbirinden bağımsız konu başlıklarına göre istediğini indirebilirsin.

o arşivden örnek resimler
lAQCw.jpg

UmHnl.jpg

Q7qzW.jpg

UDoh8.jpg

NI7YG.jpg

umarım işine yarar

bunlarada bi bak, Retro design olarakta arama yaparsan oldukça fazla sonuç çıkar

vector-retro-style-background-cs-by-dragonart.png

Buradan

Son düzenleme:

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
agzım acık kaldı desem :) harikasın cok ama cok tesekkür ederim gerçekten umarım indirmeyi basarabirim:rofl:

işine yaramasına sevindim,son eklediğim resimlerin açık hali yaklaşık 70mb. çabuk yükleyebilmek için 7zip ile şıkıştırdım,arşivden winzip veya winrar ile çıkartamazsan 7 zip ile açabilirsin.

(:)

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱
işine yaramasına sevindim,son eklediğim resimlerin açık hali yaklaşık 70mb. çabuk yükleyebilmek için 7zip ile şıkıştırdım,arşivden winzip veya winrar ile çıkartamazsan 7 zip ile açabilirsin.

(:)

basına bela oldum ama yaa oo büyükk dev arşivinden nasıl indiricem ben buradan kısmına tıklıyrm hotfile acılıyo 0 mb yazıyo indremiyrm:sadsmile: çaylaklıgıma ver:(

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱
google da görsellerden 1-2 örnek bulup ekleyin eminim yönlendirmeniz işinizin daha hızlı çözülmesine sağlayacaktır, kolay gelsin.
------------------------------------------------
umarım işinize yarar, kolay gelsin.
https://www.google.com.tr/search?um...=12276l17532l0l12l11l0l0l0l0l765l2865l5-1.3l4

https://www.google.com.tr/search?um...upl=258762l258762l0l1l1l0l0l0l0l962l962l6-1l1

çok tesekkür ederim yardımcı oldugun içinbu tarz seylere ihtiyacım var

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱
burada daha önce paylaşmış olduğum büyük bir arşiv var,

partlar birbirinden bağımsız konu başlıklarına göre istediğini indirebilirsin.

o arşivden örnek resimler
lAQCw.jpg

UmHnl.jpg

Q7qzW.jpg

UDoh8.jpg

NI7YG.jpg

umarım işine yarar

bunlarada bi bak, Retro design olarakta arama yaparsan oldukça fazla sonuç çıkar

vector-retro-style-background-cs-by-dragonart.png

Buradan

bana kızızcaksın biliyorum ama o arşivdeki resimlere gerçektn ihtycm var 2 saatir ugrasıyorum indiremiyorum buraya resim eklemişşin ya özellilkle ilk ikide bulunanlar cok işime yarar rapid den indiremiyorum hotfiledan indirebiliyrm nonulur yardımcı ol bna:puke::crying::sadsmile:

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱
bana kızızcaksın biliyorum ama o arşivdeki resimlere gerçektn ihtycm var 2 saatir ugrasıyorum indiremiyorum buraya resim eklemişşin ya özellilkle ilk ikide bulunanlar cok işime yarar rapid den indiremiyorum hotfiledan indirebiliyrm nonulur yardımcı ol bna:puke::crying::sadsmile:

tmm tmm indiriyor o ilk enbastan 2 resmin numaralarını söylermisin bana onlar bnm cok işimi görür cok konustum bgn fazlasıyla ama sana gercktn cok tsk ederim:angel:

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
tmm tmm indiriyor o ilk enbastan 2 resmin numaralarını söylermisin bana onlar bnm cok işimi görür cok konustum bgn fazlasıyla ama sana gercktn cok tsk ederim:angel:

Dışarı çıkmam gerekti onun için geç cvp yazıyorum

ilk resim
https://rapidshare.com/files/403467...ing__Indigo_Dyeing___Japanese_Print.part1.rar

2.resim de olanlarıda bu linkten indirebilirsin

https://rapidshare.com/files/403467...ric___Traditional_Japanese_Patterns.part1.rar
https://rapidshare.com/files/403467...ric___Traditional_Japanese_Patterns.part2.rar
https://rapidshare.com/files/403467...ric___Traditional_Japanese_Patterns.part3.rar

zhrlylazhr

🌱Yeni Üye🌱

ben şimdi indirdim ama cok alakasız seyler indiriyorum :) anlamıyorum cok örneek resimde yok ya sen bana söylesen işime yarıyacakların numaralarını bak valla cok dua etcem sana bana yardım ediyosun diye bide şimdi ben stone textures in ilk partını indr zip acmadı 2 cisi gerekemiş şimdi onu indiriyorum ee ikide 3 gerek dicek açılırmı ozman zip te

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben şimdi indirdim ama cok alakasız seyler indiriyorum :) anlamıyorum cok örneek resimde yok ya sen bana söylesen işime yarıyacakların numaralarını bak valla cok dua etcem sana bana yardım ediyosun diye bide şimdi ben stone textures in ilk partını indr zip acmadı 2 cisi gerekemiş şimdi onu indiriyorum ee ikide 3 gerek dicek açılırmı ozman zip te

Burada verdiğim linkleri indir

yukardaki resimde sorduğun 1 ve 2 nolu resimlerin olduğu bölümün linkleri bunlar

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eğer dosyaları indirirken sorun yaşıyosan resimde gördüğün programla rahatlıkla indirebilirsin,indirmek istediğin linkleri veya tamamını kopyalayosun program otomatik bekleme sürelerini hesaplayarak,indirip bir sonrakini başlatıyor,

naçizane tavsiyemdir

YGzlr.jpg