Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bmw m5

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Dizileri bilemem tabi ama reklamda zaten izleme izlememe gibi bir durum yok. Bakın saçma maçma ama kaç kere seyrettirmiş size BMW reklamını. Bu bile yeterlidir işte. Bence bu bile başlı başına reklamın taş gibi reklam olduğunun ispatıdır.
Konunun tartışma konusu olmasını istemiyorum fakat şunu belirtmeliyim :)
Zaten "Reklamın iyisi kötüsü olmaz"
mesela yanılmıyorsam Amerika'da hiç sevilmeyen bi ünlü kişinin oynadığı tuvalet kağıdı reklamı sonrası o tuvalet kağıdının satışında ciddi anlamda artış olmuş :) Bu sadece bir örnek size...

Farklı pencerelerden bakıyoruz olaylara :) Benim takıldığım nokta çekimdeki gözüme takılan yerler bunlara herkes takılacak diye bir gayede yok tabi :)

Takıldığım noktayı tekrar belirtmek istiyorum ters yerlerden anlayanlar var malesef :) Reklam olmamış dememdeki sebep şu, çekimlerde gördüğüm "bence" olmamış dediğim bazı noktalar :) Yoksa Reklamın konusu vs. şeyler olmamış DEMİYORUM :)
Yoksa reklamı bana izletmesi veya izletmemesi sorun değil :)

Son düzenleme:

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
3 sayfa boyunca tartışılmışsa eğer, aklınızda kalmışsa, arkadaşlarınıza anlattıysanız eğer bu reklamı - yeterince reklam yapmış demektir.. başarılı bir reklam

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Kameranın açı sorunu var. Şöför geldiği anda kamera direk olarak uçağa bakıyor ve ortasından cepheden görüyor. Şöför ayağa kalkınca kamera ve aracın açısı çok daha farklı duruyor. Tuhaf değil mi?

Ama yine de çok başarılı bir reklam:)

Dimitris

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafaokur.com
yer uçağı paraşütle duruyor BMW abs ile ben buna takıldım :) üstelik ince kumlu bir zeminde. borumu BMW abicim... reklam bence olmuş.

CrystaLize

🌱Yeni Üye🌱
bmw'nin motoru daha güçlü gösterilmeye çalışılıyor. Yer uçağının o hızda çekimini geri viteste takip ederek yapabiliyor.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir diğer bakış açısı da benden

Bütün yol boyunca çok dikkatli baktım.Hiç bir şeyi kaçırmak istemeden gözümü bile ayırmadım. Ve sonuç: Güleceksiniz belki ama en sonunda uçak BMW ye dönüşecek zannettim.