Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu Basit Şeyi Nasıl Yapıyorlar ?

bomba34

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar o kadardır ps ile uğraşırım bunu tam olarak beceremedim bunu nasıl yapıyorsunuz kolay yolunu söylermisiniz.

s5nr4.png

burda son dakika yazısının olduğu kutucuğun sağ tarafı üçgen şeklinde bende böyle bir son dakika barı yapacağım ama o üçgen kısmı beceremedim kolay olarak nasıl yapabilirim ?

Benzer konular

northsimal

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba bilgim yok ama,
bir öneriye ihtiyacım var.
Grafik ve web tasarım kursuna yazıldım Bilge Adam'da sizce nasıl? yaşım 34 biraz geç mi kaldım bu işler için? Sıfırdan başlayacağım bu mesleğe başlamak için önerileriniz nelerdir?

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Merhaba bilgim yok ama,
bir öneriye ihtiyacım var.
Grafik ve web tasarım kursuna yazıldım Bilge Adam'da sizce nasıl? yaşım 34 biraz geç mi kaldım bu işler için? Sıfırdan başlayacağım bu mesleğe başlamak için önerileriniz nelerdir?

Öğrenmenin yaşı yoktur;) Benimde yaşım 42 Hiç Bir Kursa Gitmedim Çok istedim gitmeyi Zaman Mekan Sorunu Yüzünden Gidemedim.:|

Kursada git İnternetide Takip Et Azmin Peşini bırakma:)

walle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar o kadardır ps ile uğraşırım bunu tam olarak beceremedim bunu nasıl yapıyorsunuz kolay yolunu söylermisiniz.

s5nr4.png

burda son dakika yazısının olduğu kutucuğun sağ tarafı üçgen şeklinde bende böyle bir son dakika barı yapacağım ama o üçgen kısmı beceremedim kolay olarak nasıl yapabilirim ?

Belki bu video yardımcı olabilir.

Photoshop son dakika efekti - YouTube

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com

s5nr4.png

mCq0U.jpg

"Pen Tool" ilede Çizebilirsin Düzğün olması için "Show Grids" Açık olsun