Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu Güzellik Son Bulacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
evrimxx7.jpg

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Eline sağlık :) diyecek bir şey bulamıyorum :) Ancak "Isınma" ya da "Küresel Isınma" büyük yazılsaydı daha mı iyi olurdu diye aklımdan da geçirmiyorum değil :) Yarışmada başarılar diliyorum :)

tolga_laila

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgayayla.tr.gg
calışman guzel barış tebrık ederım yalnız balığın agzından cıkan alevvari nesne balığın uzerınde kalmış heralde yınede rengarenk dikkat ceken bir calışma basarılar dılerım...!!!

FoxyCrea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mükemmel olmuş tebrik ederim. Sadece söylemek istediğim; kompozisyonda kullanılan 'Bu keyfi' ? hangi keyif? sona eren keyif balığın sudan fırlaması mı...

Keyif sözcüğünü değiştirmen gerekir sanıyorum. Bu tasarıma çok daha vurucu bir söz gerekli. Tek eksik bu gibi geliyor bana. Eğer son bulacak olan yaşamak ise 'keyifle kastedilen' o halde bu daha da vurgulanmalı, böyle pek anlaşılmıyor.

Veya bende sorun var :)

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Öncelikle Çok Teşekkür ederim.Ewet alew efekti olması için baya bi ugraştım :) "Keyif" ten kastım ise balık suda özgürce hareket ediyor ya hatta kküresel ısınma nedeniyle ewrim geçirip alew püskürtmeye bile başlamış o yüzden balıgın bu "keyfi" sona erecek dedim :)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım diye bişey göremiyorum bence alev ve balık saçma geldi..
yinede başarılar dilerim

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarımdan ne anladıgını çok merak ediyorum.

Çalışmanı buraya koyuyorsan eleştirilere açık olman gerektiğini düşünüyorum... Ayrıca çalışmada ve sloganda mantık hatası var.. bana daha çok bir çocuk filmi afişini anımsattı bu çalışma... Emek harcadığın belli yinede başarılar dilerim..

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Çalışmanı buraya koyuyorsan eleştirilere açık olman gerektiğini düşünüyorum... Ayrıca çalışmada ve sloganda mantık hatası var.. bana daha çok bir çocuk filmi afişini anımsattı bu çalışma... Emek harcadığın belli yinede başarılar dilerim..

Ben eleştiriye zaten açığım sadece açıklaması gerektigini düşünüyorum.Neye göre böyle bişey dediğini merak ettim.Neresi çocuk filmi afişini anımsattı çok ilginç.Bikaç tane çocuk filmi afişi araştırıp bakarsan hiç alakası olmadıgını görürsün . Nezaketen başarılar dilediğin için Teşekkür ederim.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben eleştiriye zaten açığım sadece açıklaması gerektigini düşünüyorum.Neye göre böyle bişey dediğini merak ettim.Neresi çocuk filmi afişini anımsattı çok ilginç.Bikaç tane çocuk filmi afişi araştırıp bakarsan hiç alakası olmadıgını görürsün . Nezaketen başarılar dilediğin için Teşekkür ederim.

Walla belli oluyor arkadaşım eleştiriye açık olduğun... Ben ne düşündüğümü yazdım hani arkadaşın neye göre böyle bişey dediğini merak etmiştin ya... Neyse bu arada rica ederim...

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
ben güzele güzel derim. hoş çalışma olmuş eline ve emeğine sağlık.

edit: eleştiren arkadaşlar ellerini vijdanlarına koyup eleştirlerse bence daha makul olur.
ve eleştiri yapılıyorsa nedenini yazılması bence de gerekli. kınıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...