Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu tablet nasıl bi iştir ???

-ilteris-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ben resim yeteneğimi bilgisayara tablet aracılığı ile geçirmek istiyorum,bir sürü tablet gördüm,gözlemledim ama fotoğraflardan anladığım kadarıyla tabletlerin üzerine çizim yaparken çizdiğimiz şeyi tablet üzerinde değilde monitörde görüyoruz bu sizce zor değilmi.Alsammı almasammı arada kaldım:sweating:.ayrıca birde bu ürünlerin görüntülü olalnlarıda var ama onlar çok pahalı(wacom cintiq serisi,Hp Compaq...).Sizce nasıl bir ürün almalıyım:sadsmile:

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Tabletle çizmek karakalemde çizmeye benzemez, (mesela kalemle çizerken farklı kalemler kullanırsınız farklı şekilde tutarsınız, tablet kullanırkende farklı araçlar [tool] kullanırsınız.) eğer tablet alacaksanız önce bir bilgisayar destekli grafik tasarım programını öğrenin.
Programa ne kadar hakim olursanız ve ne kadar yetenekli iseniz o kadar kaliteli iş ortaya koyarsınız...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
valla bende kendi adımdan bu konuda eklemek istiyorum eğer kendinize güveniyorsanız ve hayal gücünüz var sa ilk önce ucuz olanı tableti alın... alışın, bakın nasıl çalışıyor... ama wacom alıcaksınız eğer, evet kara kaleme benzemez. karakalem yaptığınız zaman kalemin ücu hıssedebiliyorsunuz, wacom / tablet kaleminde benzeri hısı yok... ama tabi denemeden bir şey anlayamazsınız...

bence ucuz ürünlerden başlayın:)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de sizin gibi tereddüt edenlerdendim,ilk başlarda tablete çizip görüntüyü nasıl monitörden görücem zorlanırmıyım dedim ama en fazla 1-2 gün sürüyor,hemen alışırsınız.Nasıl bir tablet almalısınız sorusuna gelince,ben en ucuzlarından aldım,işimi görüyor daha kaliteli olanlarını kullanmadığım için arada nasıl bir fark var bilemiyorum o yüzden bu konuda yardımcı olamıcam,ama bütçenizi zorlamayacaksa bence alıyorsanız iyi birşey alın,çünkü benim tablet 3 aylık ve 3-4 kez bozuldu bile:)

sezinn

🌱Yeni Üye🌱
tablet muhteşem bişey.Bir kere alıştınmı mouse kullanamıyor insan

z_z_

🌱Yeni Üye🌱
graphic2356.jpg

z_z_

🌱Yeni Üye🌱
arakdaslar daha acemıyım bu sıtede olsun grafık konusunda olsun bana yardımcı olrsanız sewınırım eksık yerler warsa bana yardımcı olun tesukkurler :))

dilekgözmen

🌱Yeni Üye🌱
tarihin altındaki yazı karakterini değiştirirsen daha okunaklı bir karakteri yaparsan daha iyi olur çünkü okunmuyor net olarak