Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lapazz artıstıc wp8060 grafık tablet (a5) - İstanbul

Grafikonur87

🌱Yeni Üye🌱
Lapazz artıstıc wp8060 grafık tablet (a5)

Marka / Model: LAPAZZ ARTISTIC WP8060

Fiyat: 200

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Selamlar baslıktada belırttıgım model grafık tabletımı satısa sunuyorum, cunku 1-5 yıldır kullanmıyorum, meslegımın grafık tasarım olması sebebıyle ;28.02.2012 tarıhınde hepsıburada. com dan almıs oldugum tablet kutu ve kutu içeriği eksıksız olarak teslım edılecektır. 2 adet kalem 3 adet yedek uc 1 adet kalem ayaklıgı cd ve kıtapcıklar vs.. İstanbul anadolu yakası içi umranıye uskudar kadıkoy elden alısverıs tercıhımdır alıcının gorup ıncelemesı ıcın. urunun fızıksel ve donannımsal hıc bır kusuru bulunmamaktadır tertemızdır. Fiyatta kucuk bır pazarlık yapılabılır cıddı alıcılar ıcın.

Takas sadece CORSAIR VENGEANCE 8GB (2X4GB) 1600Mhz DDR3 Soğutuculu CL9 Pc Ram CMZ8GX3M2A1600C9 ıle yapılır. urunlerın aynı temzılıkte ve saglamlıkta mumkunse kutulu olması onemlıdır.

E-posta: onurfb1987@gmail.com

Telefon: 0507 433 02 65

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.