Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Buda benden, yorumları alalım

Mustafa Hakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bildilyg2.jpg

Benim bi kaç gün önce yatığım çalışma
Arkalı önlü tek yaprak, ortadan kırımlı 4 sayfalı bi çalışma, Zemin renk değişimleri ve ışıklar photoshopta yapılıp grafik eklemeler illüstratoda yapılmıştır.
saygılar

Benzer konular

derya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz yakın görsem yorum yapıcam ama çok küçük gözüküyor:peace1:

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
çok fazla yazı fontu var
'yıl' derken ayrı, sloganyarda ayrı, adreslerde ayrı vs.
sanırım 3 tane de slogan var fazla değil mi ? :(
orta sayfanın altıdaki kahverengi dalgalara gerek yokmuş
bir de firma logosu çok tek başına kalmış
bütün çalışma kırmızı logo mavi.
bazı tipografik hatalar var (bloklamalar, puntolar).

Ellerine sağlık.

asimdemircan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.simagrafik.com
çalışma güzel olmuş. benm gözüme çarpan rakamların olduğu yer güzel durmuyor gibi. gölge işi bozmuş gibi. "missgraphig" in yorumuna katılıyorum. iyi çalışmalar

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık güzeldee ön kapaktaki yazı fontlarını değişş

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bunları iş diye koymayın..Yanlış yere mi üye oldum anlamadım...

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟

Siz nasıl bir yere üye olduğunuzu düşünüyordunuz?
Çalışmayı ben de beğenmedim ama açıklayıcı yorum yapacağım.
Siz neden bunun bir iş olmadığını düşündünüz?:neutral1:

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma çok güzel olmuş eline sağlık bence süperrrr

mmmpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.idgn.net
baştan aşağı nerden tutsanız elinizde kalacak bır calısma, tıpografı ve hızalama hataları bariz şekılde mevcut, ayrıca tırnaklı fontlar ve normal fontların bır arada kullanılması cok zor bır ıstır bu arkadasımız bunu basaramamıs. Font kullanımı tıpografı konusunda bıraz daha kendını gelıstırmelı.

Yanı yapacagınız ıste sıze guzel gelen fontlar yerıne işe uygun fontlar secmelı ve uygun tıpografıyı uygulamalısınız.

basarılarınızın devamını dılerım.

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bakın arkadaşlar. Yaptığımız özgün çalışmaları buraya koyup paylaşalım ama müşterilerin yönlendirmesiyle yaptığımız çalışmaları içimize sinerek buraya koyuyorsak, o zaman eleştirilere de açık olmamız gerekiyor. Buraya koyacağımız işlerde daha seçici olarak iyi olur diye düşünüyorum. Herşeyiyle yanlış bir işe iyi demek ne kadar dürüstlük olur ki.. İş yapım aşamasındadır. Fikir istenir o ayrı bir konu.. Birbiriyle karıştırmamak lazım.. Herkese iyi çalışmalar...

Mustafa Hakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Evet hocam yanlış yerdesin bence ,sadece konuşmaktan hoşlanıyorsanız doğru adres burası değil
sizde bi kaç işinizi gönderin onların üzerine konuşalım, fikrimizi beyan edelim,
ama fikrimizi beyan ederken sizin gibi yıkıcı değilde daha yapıcı olmaya gayret edelim,
Fikrimizi sınırlarımızı aşmadan beyan edlim !

SEVİYEMİZİ DÜŞÜRMEYELİM,

yorumlarını üşenmeden yazan arkadaşlara teşekkürler :D

saygılar

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Bakın arkadaşlar. Yaptığımız özgün çalışmaları buraya koyup paylaşalım ama müşterilerin yönlendirmesiyle yaptığımız çalışmaları içimize sinerek buraya koyuyorsak, o zaman eleştirilere de açık olmamız gerekiyor. Buraya koyacağımız işlerde daha seçici olarak iyi olur diye düşünüyorum. Herşeyiyle yanlış bir işe iyi demek ne kadar dürüstlük olur ki.. İş yapım aşamasındadır. Fikir istenir o ayrı bir konu.. Birbiriyle karıştırmamak lazım.. Herkese iyi çalışmalar..."

Evet hocam yanlış yerdesin bence ,sadece konuşmaktan hoşlanıyorsanız doğru adres burası değil
sizde bi kaç işinizi gönderin onların üzerine konuşalım, fikrimizi beyan edelim,
ama fikrimizi beyan ederken sizin gibi yıkıcı değilde daha yapıcı olmaya gayret edelim,
Fikrimizi sınırlarımızı aşmadan beyan edlim !

SEVİYEMİZİ DÜŞÜRMEYELİM,

yorumlarını üşenmeden yazan arkadaşlara teşekkürler :D

saygılar

Güzel kardeşim, neresini eleştiriyim. O kadar zamanım olsa, oturur yeni çalışma yapardım. Senin yıkıcı gördüğünü, belki arkadaş yapıcı olarak da değerlendirebilir. Kötü bir çalışmayı Poh pohlayarak arkadaşa iyilik yapmış olmam. İyi işe iyi yorum, kötü işe kötü yorum. Kusura bakmayın. Tabiki yaptığım işleri fırsat buldukça sizlerle paylaşacağım..

Mustafa Hakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sorunu sen hala idrak edemedin güzel kardeşim :D
Sorun tarzınız, yorumlamanız değil
Üslubunuz yanlış, belli ki başındasınız bazı şeylerin, ama bizim akedemiden ve ustalarımızdan aldığımız terbiye sizin gibi genç bir kardeşimize , yine sizin gibi cevap vermememiz gertiğini öğrettti.
Sizden ricam yorumlarınızda kırıcı olmamanız.
Saygılar