Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bulut çiçekçilik

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
GAlDb.jpg

değerli yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Benzer konular

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar hiç kimse cevap yazmamış

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar hiç kimse cevap yazmamış

Kullandığınız programları, Yapım amacını misal arayüz seçeneklerimi? Editmi? düzenlememi? Temizlememi? Uygulama seçeneklerini yazarsanız konu ile ilgili alacağınız yorumlarda buna paralel gidecektir.

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kullandığınız programları, Yapım amacını misal arayüz seçeneklerimi? Editmi? düzenlememi? Temizlememi? Uygulama seçeneklerini yazarsanız konu ile ilgili alacağınız yorumlarda buna paralel gidecektir.

photoshop kullandım sadece bir anasayfa çizdim fakat byle bir firma yok hayal ürünü ben sadece öğreniyorum yavaş yavaş 7-8 aydır uğraşıyorum bu işlerle editleme falan değildir amaç olarak border radius rgba tarzı düşünceler ile tasarladım boxshadow inset falan

aslında şöyle diyeyim ben arayüz çizmeyi öğrenmeye çalışan birisiyim fakat html css jquery falan biliyorum

aslında sorduğunuz soruyu tam anlayamadım ama anladığım kadarı ile cevaplamaya çalıştım saygılar değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ilginiz için

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Artılar:
-Tasarım bütünlüğü var.
-Renkler uyumlu
-Sade

Eksiler:
-Kullanılan font (yuvarlak kırvımlı olan) kötü. Ne göze hoş geliyor ne de okunaklı.
-Logo olmamış (Bulut'tan ziyade 'Buluy' olarak okunuyor).
-Çiçek üzerindeki fiyat etiketi sol altta olursa hem daha dikkat çeker hem de göze daha hoş görünür.
-Ayrıca Aktif menü için küçük bir arkaplan kullanılabilir. Böylece müşteri hangi sayfada olduğunu anlar.

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
Artılar:
-Tasarım bütünlüğü var.
-Renkler uyumlu
-Sade

Eksiler:
-Kullanılan font (yuvarlak kırvımlı olan) kötü. Ne göze hoş geliyor ne de okunaklı.
-Logo olmamış (Bulut'tan ziyade 'Buluy' olarak okunuyor).
-Çiçek üzerindeki fiyat etiketi sol altta olursa hem daha dikkat çeker hem de göze daha hoş görünür.
-Ayrıca Aktif menü için küçük bir arkaplan kullanılabilir. Böylece müşteri hangi sayfada olduğunu anlar.

teşekkürler

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
yuvarlak font derken komple sayfanın her tarafındaki fontlar mı yoksa headerdaki lorem yazısını mı kastediyorsunuz

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
yuvarlak font derken komple sayfanın her tarafındaki fontlar mı yoksa headerdaki lorem yazısını mı kastediyorsunuz
Menüde, footerda ve ürün isimlerinde vs. kullandığınız fontu kastediyorum. Lorem ipsum kısmında da aynı fontu kullanmışsınız sanırım. Bir de iletişim formunda da ortak bir font kullanırsanız daha iyi olur.

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
Menüde, footerda ve ürün isimlerinde vs. kullandığınız fontu kastediyorum. Lorem ipsum kısmında da aynı fontu kullanmışsınız sanırım. Bir de iletişim formunda da ortak bir font kullanırsanız daha iyi olur.

son hali bu fakat bu font olayları hakkında bir türlü bir karara varamadım illa ki trebuchet, tahoma, arial, gorgia falan mı kullanmak gerekiyor yoksa @font-face ile daha farklı fontlar kullanabiliyormuyuz ya da bu temel fontlara yakın fazla abartılmayacak fontlar mı kullanmalıyız

beni bu konuda aydınlatırsanız minnettar olurum

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com

son hali bu fakat bu font olayları hakkında bir türlü bir karara varamadım illa ki trebuchet, tahoma, arial, gorgia falan mı kullanmak gerekiyor yoksa @font-face ile daha farklı fontlar kullanabiliyormuyuz ya da bu temel fontlara yakın fazla abartılmayacak fontlar mı kullanmalıyız

beni bu konuda aydınlatırsanız minnettar olurum

Hayır illa ki o fontları kulanmanız gerekmiyor. @Font-face'deki bütün fontları kullanabilirsiniz. Benim kastettiğim, font uyumu olmalı ve fontlar hem göze hoş gelmeli hem de okunaklı olmalı.

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hayır illa ki o fontları kulanmanız gerekmiyor. @Font-face'deki bütün fontları kullanabilirsiniz. Benim kastettiğim, font uyumu olmalı ve fontlar hem göze hoş gelmeli hem de okunaklı olmalı.

size çok teşekkür ediyorum beni aydınlattınız

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
logoda biraz düzenleme yapsan daha iyi olur sade olmuş e tabi zevk meselesi. başarılar iyi çalışmalar...