Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

büromuzun web sitesi için yaptığım logolar Bilgi İşlem Eğitim Müdürlüğü

mitturk

🌱Yeni Üye🌱
Aeğerli arkadaşlar şubemizin bürosuna ait web sitesi yapılacak bu web sitesi için üstlerim benden logo istediler. Yapmış olduğum logoları, siz profosyonel grafikerler, değerlendirirmisiniz. şimdiden kıymetli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

logo1:
egtmbr9c.png

logo2:
egtmbr6yaz1.png

logo3:
egtmbr2.png

logo4:

egtmbr8ayaz.png

logolardan da anlaşılacağı üzere amatör bir kişiyim:) profosyonellerin görüşlerine çok ihtiyacım var. teknik değerlendirmelerinizi bekliyorum.

umarım çok berbat bir çalışma olmamamıştır.:sweating:

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk logoyu tercih edin derim ama düz bir font kullanın
kolay gelsin

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
şimid sizce bu logolar çok fazla detaylı çok fazla effectli değilmi.Farzedelim ki kartvizit basılacak nasıl basılacak :) Daha sade çalışmanız gerek.Bu kadar detaylı olmaz.Bildiğiniz bütün effectleri kullanmışsınız herhalde :) Örnek kartvizit çalışmalarını incelemenizi tavsiye ediyorum...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karmaşık kavram ve objelerle, birşeyler çıkartmak yerine...düşünceyi sempoze edici, basit nesnelerle anlatabilirsiniz.

Logoda anlatılmak istenen düşünce tam ifade edilememiş...Fontlar hiç uygun değil...Logo kavramı üzerine araştırma yapıp, deneme yaptıktan sonra; yeniden çalışmanızı öneririm.

Kolay gelsin.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Başlıkta web sitemiz için demiş olmanıza ragmen.. Bu logoların sadece web sitesinde kalmayacağını sanırım herkes biliyor.. Bu çalışmalar logo değil.. Bu çalışmalar logo olamayacak kadar detaylı .. Logo olamayacak kadar çok ayrıntılı ve çok fazla obje kullanılmış.. Fontlar okunmayacak şekilde yerleştirilmiş ve hep kalın fontlar kullanılmış.. Biraz logo araştırmanızı tavsiye ederim yinede.. ellerinize sağlık..

tugrulguvenc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo mu bunlar afiş yada broiürmü ben çözemedim :S