Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Butterfly Graphic Logo

CanErinc

🌱Yeni Üye🌱
Logonun ortasında saydam olarak gözüken grafiğin logoyla hiç bir alakası yoktur kendi kişisel logomdur :)

butterflyh.png

Benzer konular

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
hazır kelebek fotoğrafını koymak yerine,kelebeği biraz daha soyutlaştırabilirsiniz.
alttaki çizgiye de gerek yok bence:)
kolay gelsin..

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Biraz amotörce olmuş arkadaşın dediği gibi kelebeği siz çizseydiniz her şey daha farklı olabilirdi şuandada hoş duruyor ama eline sağlık.

h6soft

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kelebek bence detaylı olmamalı, daha basit ama şirin bir kelebek olmalı. Logonun özelliklerine ters bir durum çünkü logo sade ve anlaşılır olmalı. Diğer şekilde o şey "çizim" olmaktan çıkıp "resim" oluyor. Çizgiye bişey demiyorum fakat "qraphic" yazısındaki "q" harfini "g" şeklinde normal kullansanız bence daha güzel olur. Ben ona taktım biraz. :) Elinize sağlık...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir logo çizilirken o logonun her türlü zemine uygulanabilirliğine dikkat etmek gerekir.Ben de diğer yorumlayan arkadaşların dediği gibi kelebeğin daha sembolik olması taraftarıyım.

CanErinc

🌱Yeni Üye🌱
Kelebek bence detaylı olmamalı, daha basit ama şirin bir kelebek olmalı. Logonun özelliklerine ters bir durum çünkü logo sade ve anlaşılır olmalı. Diğer şekilde o şey "çizim" olmaktan çıkıp "resim" oluyor. Çizgiye bişey demiyorum fakat "qraphic" yazısındaki "q" harfini "g" şeklinde normal kullansanız bence daha güzel olur. Ben ona taktım biraz. :) Elinize sağlık...

Ordaki yazının amacı üstteki b harfine uydurmaktı fonttaki g biraz farklı hatta oda q harfi değil ters çevirilmiş b :)

CanErinc

🌱Yeni Üye🌱
Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim dikkate alıp tekrar gözden geçireceğim :)

h6soft

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben ona dikkat etmedim de, herhalde "g" harfinin altındaki yer kesilip o şekilde bir stil verilmeye çalışıldı diye düşünmüştüm :) Bir de... "butterfly" yazısındaki "b"yi "B" yapıp kelebek kanadına benzetseniz nasıl olur?

CanErinc

🌱Yeni Üye🌱
Önerileriniz duğrultusunda;

1.
87305771.png

2.
91425754.png

3.
94458287.png

4.
19864261.png

h6soft

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben kelebeği şunun gibi birşey yapmanızı önerebilirim.
Oradaki B harfini kelebeğe benzetmeye çalışsanız derken de bunun gibi birşey canlandırmıştım ben zihnimde.

123lx.png

Burada kullandığım kelebek görseli: https://www.grafikerler.net/vektor-kelebekler-ai-t50532.html

Yalnız bir önerim daha var:
Eğer B harfini kelebeğe benzetecekseniz, kelebek görselini koymamanızı tavsiye ederim.
Ama...
İlk yaptığınız gibi bir b harfi kullanacaksanız kelebek görselini işte o zaman koymanızı tavsiye ederim.

Ya da birleştirebilirsiniz...

123ue.png

Son düzenleme:

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com
b ve p harfleri kelebek için müthiş bir çıkış yolu aslında ama siz bitmap kullanmışsınız
yalnız web içinse iyi denebilir ama baskı vs girdiğinde sıkıntılı