Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

" Bütün griler eskiden beyazdı.. " Tipografi Denemesi

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
* İnsanların siyah ve beyaz olarak başlıyan, hayatlarındaki
gri tonları arasında akan değişkenliği konu almaktadır.

* Ticari amaç güdülmemiştir.

beyazz.jpg

Son düzenleme:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma olmuş eline sağlık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Keşke başlık konsepti ile bir gidip sırf siyah beyaz ve değerleri ile çalışsaydın. Özellikle sarı çizgiselin siyah olmasından yanayım.

Emeğine sağlık. Benim için birde renksiz halini koysan :angel:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma Selim umarım devamı gelir emeğine sağlık...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma olmuş eline sağlık

Teşekkür ederim.

Keşke başlık konsepti ile bir gidip sırf siyah beyaz ve değerleri ile çalışsaydın. Özellikle sarı çizgiselin siyah olmasından yanayım.

Emeğine sağlık. Benim için birde renksiz halini koysan :angel:
Renkler siyah beyaz çalışmamı daha belirginleştirmek icin kullanılmıştır.
siyah beyaz tonlar renkleri çıkardığımızda boğulmalar göze çarptığından bu yola başvurdum :) güzel yorumun için teşekkür ederim irem.

Güzel bir çalışma Selim umarım devamı gelir emeğine sağlık...
Denemelere devam edicem
Teşekkür ederim damla.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Renkler siyah beyaz çalışmamı daha belirginleştirmek icin kullanılmıştır.
siyah beyaz tonlar renkleri çıkardığımızda boğulmalar göze çarptığından bu yola başvurdum :) güzel yorumun için teşekkür ederim irem.
.

Gördüğün boğulmaları farklı değerlerde kombine edip kullandığın zaman ben onu yaşayacağına inanmıyorum. Bence mükemmel olacaktır. Şahsi fikrim tabi. :angel:
İnat ettim çalıştırıcağım sana :p

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
vay vay vay neler görüyorum ellerine sağlık gerçekten çok iyi bir çalışma sende ne cevherler varmış :alkis: :alkis: :alkis:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bi çalışma elinize sağlık
Teşekkür ederim.

Gördüğün boğulmaları farklı değerlerde kombine edip kullandığın zaman ben onu yaşayacağına inanmıyorum. Bence mükemmel olacaktır. Şahsi fikrim tabi. :angel:
İnat ettim çalıştırıcağım sana :p

İnat etmeni saygıyla karşılıyorum elbette farklı konseptlerde dediğin kombineler uygulanabilir ancak benim bakış açımda bu çalışmada uygun görmediğimden kullanmadım.Başka bir çalışmada dikkate alıcam tekrar teşekkür ederim yorumun için irem :).

vay vay vay neler görüyorum ellerine sağlık gerçekten çok iyi bir çalışma sende ne cevherler varmış :alkis: :alkis: :alkis:

Sağol kardeşim ilham verenlerede alkış diyelim ;)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
" Bütün griler eskiden beyazdı... " :)
"Siyah" :)

Ellerine sağlık abicim, çok hoş bir çalışma olmuş.Çalışmadaki konsept ve uygulama çok başarılı.
Çalışmadan çok, konusu ve anlamı çok güzel...Yapana değil, yaptırana bakmak lazım :) Önce ilham kaynagını, sonra seni tebrik ederim abim.

Ellerine ve emeğine sağlık.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma ikiye ayrıldığında beyaz taraf aydınlık ve ferah..
Siyah taraf daha karmaşık ve karanlık olmuş..Renklerin dengesi çalışmayada yansımış..Benim favorim sağ taraf..Görseli ve duman olayını çok beğendim özellikle..Ellerine ve İlham'ına sağlık arkadaşım:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İlkin günahı yoktur :) ellerine sağlık baba...En kısa zamanda çook çook daha iyilerini görürüz umarım...Başarılar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
İçinizdekicevherdn bir parça görüyorum ben şimdi

Teşekkür ederim Rıdvan

" Bütün griler eskiden beyazdı... " :)
"Siyah" :)

Ellerine sağlık abicim, çok hoş bir çalışma olmuş.Çalışmadaki konsept ve uygulama çok başarılı.
Çalışmadan çok, konusu ve anlamı çok güzel...Yapana değil, yaptırana bakmak lazım :) Önce ilham kaynagını, sonra seni tebrik ederim abim.

Ellerine ve emeğine sağlık.

Güzel yorumun için teşekkür ederim Deniz'cim

Çalışma ikiye ayrıldığında beyaz taraf aydınlık ve ferah..
Siyah taraf daha karmaşık ve karanlık olmuş..Renklerin dengesi çalışmayada yansımış..Benim favorim sağ taraf..Görseli ve duman olayını çok beğendim özellikle..Ellerine ve İlham'ına sağlık arkadaşım:)

Detaylı yorumun için teşekkür ederim emine beğendiğine sevindim :)

İlkin günahı yoktur :) ellerine sağlık baba...En kısa zamanda çook çook daha iyilerini görürüz umarım...Başarılar.

Teşekkür ederim İnan'cım
evet en kısa zamanda devam etmek gerekiyor :)
daha yeni ısındık :);)

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bi çalışma olmuş tebrikler kardeşim ellerine sağlık devamını beklerim..;)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Selim iyi bir iş çıkardın tebrik ediyorum ...
emegine sağlık:)

(Güzel olucagını emindim :) )

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel çalışma Selim..
Sarıya aslında daha bir canlılık katabilirsin..Malum zıt renkler..Yoğunluğu solda toplaman güzel ama sağ tarafta biraz typo ister.. Sıcak soğuk ilişkisi güzel ve işin güzel can alıcı tarafı görselde negatif kullanman zaten olayı bitirmiş. Poster olarak isterim..:p
Eline sağlık..

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Bende yukardaki yorumlardan birine katılarak.. keşke sadece siyah ve beyaz renklerden oluşsaydı diye düşünmekle birlikte.. en çok gözüme takılan "Beyaz" yazısı beyazla yazılmışken "siyah" yazısı neden gri ve mavi barındırarak geneli gri yazılıp siyah yazılmamış.. sanırım oda simyah olsaydı siyah ve beyaz karşıt yerlerde daha anlamlı olurdu gibi geldi..

Hakkaten size ukalalık yapmış gibi olmak istemiyorum ama biz deneme başlığı altında herhangi bir konuyu deneme çalışmalarına atmayınca bizimkiler taşınırken sizin ticari bir amaç güdülmemiştir yazarak tipografi bölümüne koymanız ne kadar dogru diye sormak istedim.. benim başım çok yandı.. Siz neden aynı hatayı yaparsınız sorarım :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Selim iyi bir iş çıkardın tebrik ediyorum ...
emegine sağlık:)

(Güzel olucagını emindim :) )

Beğenip emin olduğun için teşşekür ederim Miray :)

Güzel çalışma Selim..
Sarıya aslında daha bir canlılık katabilirsin..Malum zıt renkler..Yoğunluğu solda toplaman güzel ama sağ tarafta biraz typo ister.. Sıcak soğuk ilişkisi güzel ve işin güzel can alıcı tarafı görselde negatif kullanman zaten olayı bitirmiş. Poster olarak isterim..:p
Eline sağlık..

Detaylı bakıp yorumladığın için teşekkür ederim ulaş'cım.
Poster olayına gelince , sevdiğim birine hediye olarak yapılmıştır :)

Bende yukardaki yorumlardan birine katılarak.. keşke sadece siyah ve beyaz renklerden oluşsaydı diye düşünmekle birlikte.. en çok gözüme takılan "Beyaz" yazısı beyazla yazılmışken "siyah" yazısı neden gri ve mavi barındırarak geneli gri yazılıp siyah yazılmamış.. sanırım oda simyah olsaydı siyah ve beyaz karşıt yerlerde daha anlamlı olurdu gibi geldi..

Hakkaten size ukalalık yapmış gibi olmak istemiyorum ama biz deneme başlığı altında herhangi bir konuyu deneme çalışmalarına atmayınca bizimkiler taşınırken sizin ticari bir amaç güdülmemiştir yazarak tipografi bölümüne koymanız ne kadar dogru diye sormak istedim.. benim başım çok yandı.. Siz neden aynı hatayı yaparsınız sorarım :)

Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

Grafield

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renlerin uyumu çok güzel
Bence tipografik çalışmalara devam etmelisiniz :)
elinize sağlık